Google Ve Coinbase Yeni Hizmetler Vermeye Başlayacak

Google Ve Coinbase Yeni Hizmetler Vermeye Başlayacak
Google Ve Coinbase Yeni Hizmetler Vermeye Başlayacak
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Google Ve Coinbase Yeni Hizmetler Vermeye Başlayacak; Google önümüzdeki yıllardan itibaren Coinbase entegresyonu ile beraber olarak bulut hizmetleri üzerinde ödeme yöntemleri seçeneği imkanları sunacak. Öyle ki kripto para dünyasında ciddi bir anlamda büyüme söz konusu olacak gibi görünüyor. Devlerin ilgisi kripto paralar üzerinde artarak devam edecek gibi görünüyor. Dünya üzerinde çok fazla hatta milyonlarca kripto para kullanıcısı oluğundan dolayı ödeme sistemleri de buna bağlı olmak için çaba sarf ediyor. Bu konuda ise ciddi bir atım atan Google artık bulut üzerinden de kripto ödeme hizmetleri başlatacak. Aslında Coinbase Visa kartını tanımlaması ardından Google Pay ile birlikte kripto varlıklarınız ile ödeme imkanlarına sahip oluyorsunuz.

Google İle İş Birlik

Google Ve Coinbase Yeni Hizmetler Vermeye Başlayacak; Coinbase ve Google ile yapılmış olan iş birliği ile birlikte bir büyüme söz konusu olacak. Google bulut hizmetleri kripto paralar üzerinden ödeme yöntemlerini kabul edecekler. Konu hakkında net olarak bilgi olmasa bile bu şekilde işlem sağlamak için Coinbase müşterisi olmak zorunlu hale gelecek gibi görünüyor. Google aynı zamanda güvenli ve saklama hizmetleri de bulunuyor. Aynı zamanda sizlere sunulacak olan bu kaliteli hizmet ise Coinbase Prime ile uyumu bir şekilde sunulacak. Kripto paralar ile ödeme yöntemleri ile birlikte bir sonraki hayata geçireceği belirtildi. İlk aşamada ise Web3 sektör temsilcilerine özel olarak hizmet sunulacağı ardından ise daha geniş kitlelere ulaşım sağlanacağı belirtildi.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!