Kripto Para İle Yatırım Ürünleri Gelişiyor

Kripto Para İle Yatırım Ürünleri Gelişiyor
Kripto Para İle Yatırım Ürünleri Gelişiyor
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Para İle Yatırım Ürünleri Gelişiyor; Kripto paranın son dönemlerde çok fazla rağbet görmesine ek olarak geleneksel yatırımcılara özel kripto yönetim hizmeti sunulacağı bildirildi.  Bu hizmetin bildirilmesi ile birlikte ise daha fazla merak edilen konular arasında kendini gösterdi.  Bu hizmete ek olarak sunulacak olan hizmetin yatırımcılar için özel olarak çeşitli kripto portföylerinin gelişeceği konusu oldu. Bu hizmet ilk etapta finansal danışanlara, aile şirketlerine ve kendi özel müşterilerine sunulacak olan bir hizmet olacağı da ardından belirtildi. Aynı zamanda bu hizmet üç farklı strateji üzerinden de ayrı ayrı desteklenecek olan bir hizmet olacak. SMA ile birlikte bir şirket tarafından doğrudan yönetilse dahil yatırımcılar bu varlıkları hakkında doğrudan sahiplik hakkı sunmuş olacak.

Kripto Para Yeni Bir Hizmet Sunuyor

Valkyrie Fon Yönetim Direktörü olan John Key yaptığı açıklama da kripto paranın yeni bir varlık olarak geleneksel olan yatırımcılar tarafından çok az sayıda tercih edildiğini söylemişti. Buna ek olarak ise geleneksel yatırımcılar tarafından bu alana daha fazla ilgi duyulmaya başlandığını ve bu ilginin günden güne artacağını da belirtti. Bu konu hakkında ise gerekli olan çalışmaların sürdürüldüğünü ve aynı zamanda yeni SMA hizmeti ile birlikte bu alanda daha fazla gelişmeler kaydedileceğini belirtti. Aynı zamanda bu yatırım hizmetine Wall Street’in katılımı ile birlikte de daha fazla ilgi duyulacağı da bir işaret olarak karşımıza çıkmış oluyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!