Altcoin Piyasasında Değişmeler Ve Gelişmeler 

Altcoin Piyasasında Değişmeler Ve Gelişmeler 
Altcoin Piyasasında Değişmeler Ve Gelişmeler 
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Altcoin Piyasasında Değişmeler Ve Gelişmeler; Altcoin türünün ilk örneği olan Thallo tarafından karşımıza çıkan açıklamada bu platform üzerinde karbon kredisi piyasası ile birlikte yapılan fiyatlandırma üzerinde şeffaflık ve netlik eksikliği üzerinde olan sorunlara odaklanılacağı bildirildi. Karbon kredilerine olan talep çok hızlı bir şekilde artması ile birlikte kripto teknolojileri üzerinde olan şeffaflık ve doğrulama konularının sorunları ile daha fazla ilgilenileceği ve bu sorunların çözüme kavuşmaya başlaması ile pazarın daha fazla büyümesine destek verileceği söylendi. Buna ek olarak ise Ripple yöneticisi olan Thallo tarafından yapılan açıklamada bireysel olarak hizmet almak isteyen yatırımcılara da karbon kredisi erişimi ile ilgili destek sunacağını da açıkladı.

Binance’nin Lunc Yakımına Rağmen Kripto Para Negatif Bir Değer Gösteriyor

Binance sistem üzerinde spot ve buna ek vadeli olan alım satım işlemleri arsından çiftler tarafından toplanmış olan 1,86 dolarlık alım satım fiyatlarını yakması ile birlikte ilk yakma işlemini gerçekleştirmiş oldu. Bu bağlamda ise yaklaşık olarak 5

59 milyar değerinde ki LUNC yakıldığı duyuruldu. Diğer yakım işleminin raporu ise 10 ekim tarihinde açıklanacağı belirtildi. Binance tarafından yapılan bu yakım ardından ise böyle bir gelişme karşısında yatırımcılar olumsuz tepkiler verdir. Buna ek oalrak ise LUNC düşüş yaşaması ile birlikte gündeme gelmiş oldu .Öyle ki bu bağlamda ise son 24 saat içerisinde bile neredeyse %8 oranında bir düşüş ile seyrediyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!