Kripto Para Dolandırıcılığı Gerçekleşiyor!

Kripto Para Dolandırıcılığı Gerçekleşiyor
Kripto Para Dolandırıcılığı Gerçekleşiyor
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Para Dolandırıcılığı Gerçekleşiyor; Kripto para risk izleme platformu tarafından bazı dolandırıcılık özelliği gösterilen tokenler hakkında açıklama ve inceleme başlatıldı. Öyle ki bu alanda yapılmış olan incelemeler ile birlikte bu özelliği gösteren tokenlerin neredeyse %10 gibi bir miktarı ise BNC zinciri olarak belirlendi. Bu oran ise buna ek olarak Ethereum üzerinde %10 seviyesinden az olarak seyrediyor.

Araştırma firması tarafından yapılan araştırmalar ardından ise bu alanda ciddi bir inceleme yapılacağı ve karar para hakkında ise mücadele sağlanacağı gerçekleşti. Bunun ile birlikte bir sözleşme başlatılması ile birlikte de yardımcı olmak amaçları ile yeni bir tasarım sağlanacak gibi görünüyor. Bu durum ve inceleme ise Solidus Labs, AML, Binance, Ethereum ve aynı zamanda da Polygon’u kapsamakta olup bunlara ek olarak da 12 zincir alanında da geçerli olacaktır.

Yeni Açıklamalar Şaşırttı!

Şirket tarafından öne sürülmüş olan yeni bir risk tablosuna göre de gerçek zamanlı olarak işlem sağlayacak olan bütün analistlerin bu alanda ekileceğini belirtiyor. Aynı zamanda buna ek olarak bu kripto para dolandırıcılık alanında  da zincir dışında meydana gelen bir görünümü de kapsamaktadır. Bu bağlamda ise yapılan çalışmalarda BNB üzerinde bulunan jetonların işse %12 gibi bir bölümünün hileli olarak işlendiği görülmüştür. Buna ek olarak da Ethereum üzerinde de %8 gibi bir oranında hileli tokenler ile oluştuğu görüşmüştür. Bu alanda daha kapsamlı bir çalışma bekleniyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!