Bitcoini Çok Büyük Bir Tehlike Bekliyor!

Bitcoini Çok Büyük Bir Tehlike Bekliyor
Bitcoini Çok Büyük Bir Tehlike Bekliyor
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoini Çok Büyük Bir Tehlike Bekliyor; Bitcoin madenciliğini maliyetinde ciddi bir artış görülüyor. Öyle ki bu durum ise bitcoini ciddi bir tehlikeye sokacak gibi görünüyor. Bu bağlamda ise bir bitcoin üretmenin maliyeti 19,3 bin dolara yakın bir şekilde tekabül ediyor. Bu konuda ise bitcoinin neredeyse değerine oldukça yakın bir rakam olarak karşımıza çıkıyor. Hal böyle olunca ise aynı zamanda madencilik faaliyetlerinin geleceği için oldukça riskli ve korkulu bir durum haline dönüşmüş oluyor.

Bu alanda ise kripto paralar teknolojisi açısından da ciddi bir artış gözlemlendiği görülüyor. Belirtilen ve elde edilen raporlar ile birlikte de Bitcoinin üretimi aynı zamanda hash oranında meydana gelen artış nedeni ile de oldukça yükselmiş durumda. Madencilik alanının oldukça zor olması ve aynı zamanda ise çok fazla değişenin olması da maliyet konusunda ciddi bir neden sağlıyor.

Bitcoin Maliyet Artışı!

Madenciliğin artması nedeni ile bir bitcoin üretimi için yapılması gereken harcama 19,3 dolar olurken bu ise aynı zamanda Bitcoinin hazır fiyatına oldukça yakın olarak karşımıza çıkıyor. Bu alanda ise maliyet artışı da madencilik alanında ciddi zorluklara neden olacak gibi görünüyor. Madencilerin de bu durum itibari ile üretime son verip  vermeyecekleri de merak konusu olarak aklıyor. Öyle ki son zamanlarda küresel piyasalar üzerinde de meydana gelen sıkılaşmalara ardından da Bitcoinin 20 bin dolar üzerine çıkmasına ek yeni bir eşik kırılması ardından yeniden 20,700  üzerine kadar yükseldi.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!