Injective Coin Kimin?

Injective Coin Kimin
Injective Coin Kimin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2018 yılından bu yana kripto para piyasası içerisinde varlığını sürdüren injective coin kimin bakıldığında protokolün injective laps’ta yaratıldığı ve yaratıcılarının Eric Chen ile Albert Chon olduğu görülmektedir.

İnjective Coin Altyapısı

Ethereum mekanizması ve PoS algoritması ile çalışan injective protokol zincirler arası marj ticaretinin yanı sıra aynı zamanda yatırımcılara vadeli işlem ve türevler gibi gelişmiş özellikler sunan bir borsadır.

DEX’ler ile uyumlu bir çalışma sergileyen protokol merkeziyetsiz bir finansal sistemdir. Cosmos destekli layer-2 yan zincir altyapısını kullanan injective, yüksek performanslı değişim protokolü olarak öne çıkar.

Injective coin kimin; özellikleri ile birlikte ana Ethereum zincirine entegre edilen bağlantılar kullanılır ve böylelikle hızla birlikte merkeziyetsiz erişilebilirlik sağlanır.

İnjective Protokolünün Misyonu

DeFi pazarlarına erişim engelini kaldırmayı hedefleyen injective protokolü merkezi olmayan bir platform olarak işlem hızını düşürmeden gaz ücretlerini yok etmeyi amaçlamakta. Buna göre protokol önemli özelliklere sahip, merkezi olmayan ağ yapısı ile birlikte öne çıkan özelliği layer-2 protokol hızlıdır.

Sınırsız piyasa oluşturma ve kullanım özelliği ne sahip olan protokol aynı zamanda son teknoloji ürünü merkezi olmayan sipariş defteri özelliği ile dikkat çekmekte. Gaz ücretinin kaldırılması ve düşük ağ gecikmesi protokolün önemli özellikleri arasında bulunmakta.

Benzersiz bir kullanıcı deneyimi sunmasının dışında gerek teknik mimarisi gerekse yazılım geliştirme yığını içinde 4 farklı katman üzerine inşa edilmiş olması sansüre dayanıklı güvenilmez ve herkes tarafından doğrulanabilir olmasını sağlıyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!