1 Metaverse Coin Kaç TL?

1 Metaverse Coin Kaç TL
1 Metaverse Coin Kaç TL
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sürekli yenilenen fiyatlar ile 1 Metaverse coin kaç TL olduğunu Amerikan doları ile karşılaştırmalı olarak takip etmek mümkün.

Metaverse Ne Demek

Türkçe sanal evren anlamına gelen Metaverse bir hizmet olarak blok zinciri platformunda kripto para birimi olarak tanımlanmaktadır. Kısaca Metaverse kripto para birimini sosyal ya da kurumsal ihtiyaçlarda temel bir yapı olarak dijital varlıkları ve dijital kimlikleri sunan açık kaynaklı kamusal bir blok zinciri olarak tanımlamak gerekir.

İnsanların gözlükler ile bağlandığı sanal evrende her şey coin ile yapılmakta ve birçok kategoride jeton kullanılmakta. Kripto para sektöründe bulunan Metaverse coinler bunlardan sadece biri.

1 Metaverse Coin Kaç TL Ve Kaç USD?

Bilinen kripto borsaları içerisinde Metaverse ETP fiyatı 0,0472 USD olarak işlem görmektedir. 1 Metaverse coin kaç TL Amerikan doları ile karşılaştırıldığında TL bazında değeri 0.00 TL’dir. Piyasa sıralamasında değeri 1304 olan kripto para birimi işlem hacmi 5.426.17 dolar, piyasa değeri ise 3.925.925.0 dolardır.

Son hafta içerisinde + 4.48% değerinde değişen kripto para birimi Metaverse ETP 24 saatlik süre içerisinde + 3.4% oranında değişim göstermiş durumda. 1 Metaverse kaç TL hesaplamak için kullanılması gereken tablo şu şekildedir;

Metaverse ETP (ETP)        0,00 TL

Metaverse ETP (ETP)        0,0472 Dolar

Piyasa Sıralaması    #1304

Değişim 24S +3.4%

Değişim 7G   +14.48%

Metaverse ETP (ETP) İşlem Hacmi         5.426,17 Dolar

Metaverse ETP (ETP) Piyasa Değeri       3.925.925,00 Dolar

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!