Hackenproof Dikkat Çekici Ödül Sunuyor!

Hackenproof Dikkat Çekici Ödül Sunuyor!
Hackenproof Dikkat Çekici Ödül Sunuyor!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hackenproof sistemi sayesinde kripto para birimlerinde geliştirme adımları sürdürülmektedir. Online ve teknik bir sistem olduğu için bırakılan en ufak bir açık dahi büyük oranda sorunlara neden olabilir!

Kripto para birimlerinin teknik sisteminde bulunan açıkların art niyetli kişiler tarafından tespit edilmesi durumunda bu açıkların büyük maddi zararlar ile sonuçlanacağı görülmektedir. Geçmiş senelerde hackelenen kripto para borsalarının ve yaşanan büyük kayıpların da bu konuda en büyük örneklerden biri olduğu görülmektedir. Bu nedenle kripto para piyasalarında bulunan açıkların tespit edilmesi durumunda bu açıkları tespit eden kişilere ödüller verilmektedir. Bu ödül sistemi ile ilerleyen aşamalarda çok daha büyük sorunlara neden olabilecek durumların ortadan kaldırılması mümkün kılınmaktadır.

Hackenproof ile Ödül Kazanın

BingX tarafından geliştirilen bu sistem sayesinde kripto para sistemlerinde bulunan açıkların tespit edilmesi ve bu açıkların net şekilde bildirilmesinin hemen sonrasında ödül verilmektedir. Bu ödül sayesinde açıkların bulunması konusunda kişiler yüreklendirilirken aynı zamanda kripto para sisteminin çok daha güvenli bir hale getirilmesi için fırsat verilmektedir.

Ödül süreci ile alakalı olarak açığın kritikliğine bağlı olarak belirleme yoluna gidilmektedir. Programa katılımcı olan kişilerin bulmuş oldukları açıkları herhangi bir şekilde kötüye kullanmadan detaylı şekilde bildirmeleri durumunda anında bu programın gerekli olan ödül ödemesini yapacağı iddia edilmektedir. Şuana kadar ödül programlarının engellediği kayıplar göz önünde bulundurulduğu zaman özellikle kripto paraların sürdürülebilir olması için önemlerinin büyük olduğu anlaşılmaktadır.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!