GameFi (GAFI) Nedir?

GameFi (GAFI) Nedir
GameFi (GAFI) Nedir
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

GameFi (GAFI) nedir; Oyuncular, yatırımcılar ve oyun stüdyolarını bir alanda birleştirmeyi amaçlayan NFT Ve oyun platformudur. Oyun yaratıcılara ve yatırımcılar için pazar, oyuncular için ise oyuna ulaşım özellikleri ile geliştirilmiştir.

GameFi tasarısı yatırımcı ve oyun yaratıcıları için pazar aynı zamanda oyun severler için oyna-kazan mantığı ile çalışan yeni oyunlara daha çabuk ulaşması hedefi ile geliştirilmiş platform. GameFi (GAFI) nedir; projenin yerel tokenidir ve madencilik faaliyeti yapılmaz.

GameFi Token Özellikleri Nelerdir?

İlk olarak GameFi platformunda yer alan oyunlara erişim sağlayıp, bu oyunları oynayarak GAFI token kazanmaktır. GAFI token kripto para borsalarından alınabilir ve soğuk cüzdanlarda korunur.

GameFi projesi: Accelerator, Launchpad, Aggregator, Yield Guilds ve Marketplace bölümlerinden oluşur. Bu bölümler aynı zamanda tasarının en önemli özellikleridir.

GameFi Launchpad

Kripto para yatırımcılarını ve oyuncuları birleştirir. Pazar olarak tanımlanır. Oyunların içinde yer alan bütün nesnelere ilk erişim sağlanır.

GameFi Accelator

Oyun yaratıcılarının basit ve oyunlarda uygulanacak içeriklerde kullanmak amacı ile araç ve şablonlara ulaşmasını sağlar. Kütüphaneler gibi tasarlanmıştır. Yaratıcıların hızlı çalışmaları amacı ile teşvik sağlar.

GameFi Aggregator

GameFi katılımcılarının oyunda yer alan nesnelerini diğer oyun içi nesneler ile değiştirme olanağı, oyunda kazandığı geliri izleme ve ürünlerinin net değerini gösteren panodur.

GameFi Marketplace

Akıllı sözleşmeler ile platformda olan oyunların oyunda yer alan nesnelerin işlem gördüğü piyasadır. Katılımcıların kazandıkları ürün ve varlıkları ile alan dışına çıkmadan alım-satım yapmalarını sağlar.

GameFi Yield Guilds

katılımcılara oyun define kasaları ile pasif kaznaç olanağı verir. ,Ayrıca katılımcılara oyun evrenine destek vermelerini kolaylaştırır.

GameFi (GAFI) Güncel Veriler

8 aralık 2022 tarihli: 24 saatlik işlem hacmi 5,416,178 TRY, piyasa değeri 605,176, 558 TRY ve dolaşımda olan arz miktarı 5,162,802 GAFI coin, maksimum arz miktarı 14,954,970 GAFI coin bulunur.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!