BTC / USD
ETH / USD
XRP / USD
LTC / USD
EOS / USD
BCH / USD
ADA / USD
XLM / USD
NEO / USD
XEM / USD
DASH / USD
USDT / USD
BNB / USD
QTUM / USD
XVG / USD
ONT / USD
ZEC / USD
STEEM / USD

Fred Ehrsham Kimdir?

0 19

Fred Ehrsham genç girişimci ve güzel çalışmaları ile çeşitli listelerde adını duyurmuş bir iş adamı olduğu söylenecektir. Bitcoin cüzdan sistemi olarak tanımlanacak Coinbase ile birlikte, kripto para yatırım şirketi olarak tanımlanabilecek Paradigm’in kurucu ortakları arasında yer almaktadır.

Fred Ehrsham ile Bitcoin Cüzdan Sistemi

Fred Ehrsham yaptığı çalışmalar ile adını duyuracak güzel bir sistem oluşturmuştur. Bu sistemi ise tek başına değil birbiri ile destek olarak yaptıkları Brian Armstrong ile geliştirmiştir. İkili Abd merkezli olarak, Coinbase olarak adlandırdıkları kripto para borsasını kurmuş ve sistemlerini oldukça kullanılır hale getirmeyi başarmışlardır. Sistem çalışma düzeni olarak, bitcoin cüzdan servisi gibi iş gördüğü söylenebilir. İkili 30 yaş altında bu sistemi geliştirmesi sebebi ile birçok alanın başarı ve gözde olarak gösterdikleri listeler içerisinde yer almıştır.

Geliştirmiş oldukları sistem, sevilmiş ve oldukça fazla ün kazanarak Abd‘den çıkarak dünya çapında bilinmeye başlamış popülerliğe kadar ulaşmıştır. Dolayısı ile sistemlerinin büyük yatırımlar aldıkları ve haliyle de büyük ölçüde ticari başarı yakalamalarına vesile oldukları söylenecektir.

Start Up Bitcoin

Fred Ehrsham ve arkadaşı Brian Armstrong yaptığı bu çalışmanın ilk kez bitcoin start up şirketlerinin öncüsü olduğu söylenecektir. Üstelik ikilinin kurduğu şirket, her ne kadar yoğunluk olursa olsun sıkıntı oluşmasına müsaade etmeyecek bir şekilde tasarlandı. Bu sayede ne güvenlik ne erişim ne herhangi bir açık bırakılmayarak; güvenli ve kolay bir kullanım sunmanın yanı sıra; aynı zamanda da kullanıcıların bilgileri hususunda da güvenli bir zemin oluşturur. Bu gibi durumlar, diğer sistemlere göre daha çok tercih edilmesine vesile olmuştur. Böylece diğer sistemler bir süre sonra batmaya ya da düşüşe geçmeye mahkum hale gelirken, Coinbase her daim yükselişte ve halen tercih edilebilir olmakta başarı sağlamıştır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.