BTC / USD
ETH / USD
XRP / USD
LTC / USD
EOS / USD
BCH / USD
ADA / USD
XLM / USD
NEO / USD
XEM / USD
DASH / USD
USDT / USD
BNB / USD
QTUM / USD
XVG / USD
ONT / USD
ZEC / USD
STEEM / USD

Fenerbahçe Token Nedir? | Fenerbahçe Spor Kulübü Token

0 40

Fenerbahçe Token Nedir; Fenerbahçe Fan Token, 2021 yılı itibariyle çıkış yapmıştır. Fenerbahçe Spor Kulübü’nün hayata geçirdiği Ethereum blok zinciri tabanlı kripto varlıktır. Bu Token ile beraber, Fenerbahçe taraftarları ve sporseverlerin Fenerbahçe Spor Kulübü’nün imkanlarına erişe biliyorlar. Kulüp ile etkileşime girme imkânına sahip olmaları mümkün.

Fenerbahçe Token Nedir

Fenerbahçe Token Nedir? Neden tercih edilmelidir diyenler için listeli bir şekilde aşağıda belirtilmiştir. Neden Fenerbahçe Token;

  • Tahsis edilmiş farklı tesislerde yer alan özel rotalarda maç izleme imkanından yararlanabilirsiniz. Özel ağırlama paketleri bulunuyor. Böylelikle özel ağırlama paketleri ile de maç izlemeniz mümkün.
  • Özel kurgulanmış start turuna katılım sağlayabilirsiniz. Özel kurgulanmış tesis turuna katılım sağlamanız mümkün.
  • Antrenmanları izleyebilirsiniz. Takım ile tanışabilirsiniz. Fenerbahçe taraftarları için mükemmel bir avantajdır.
  • Deplasman maçlarında takım ile beraber seyahat edebiliyorsunuz. Deplasman maçlarında farklı bölgelere gidildiğinde sizin de bulunmanız mümkün. Diğer taraftarlara göre öncelikle bilet alım hakkından yararlanabilirsiniz.
  • Maçı izlerken özel tribünlerden izlemeniz mümkün. Kulüp başkanı, yönetim kurulu ve diğer sporcular ile tanışabilirsiniz. İmza törenine katılım sağlanabiliyor.
  • Forma tasarımından faydalanmanız ve tesislerde özel alanlara verilecek belli başlı isimler bulunur. Fenerbahçe token ile beraber bundan da yararlanmanız sağlanır.
  • Maç ve ısınma sırasında kullanılacak müzikleri seçebilirsiniz. Fenerbahçe ve Spor Kulübü’nün orijinal formalarını, satılmış olduğu alandaki ürünler ve tasarımlardan yararlanabilirsiniz. Yapılacak özel etkinliklerin içerisinde bulunmanız mümkün.
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.