BTC / USD
ETH / USD
XRP / USD
LTC / USD
EOS / USD
BCH / USD
ADA / USD
XLM / USD
NEO / USD
XEM / USD
DASH / USD
USDT / USD
BNB / USD
QTUM / USD
XVG / USD
ONT / USD
ZEC / USD
STEEM / USD

Audius AUDIO Nedir? | Ne İşe Yarar?

0 36

Audius AUDIO Nedir; Audius AUDIO, blokzincir tabanlı platformdur. Müzik üreticileriyle, dinleyicileri buluşturur. 2018 yılında yaratılmıştır. Tam anlamıyla piyasaya sürülmesi ve tanınması 2020 yılında gerçekleşmiştir. Audios platformu altyapısı, ethereum blok zinciri tabanlıdır. Madenciliği yapılan tokenler içerisinde bulunuyor. Madencilik yapılacağı esnada liste içerisinde yer almaktadır.

Audius Audıo Nedir, Ne İşe Yarar?

Audius AUDIO Nedir;  bugüne kadarki en düşük fiyatını 2020 tarihinde sunmuştur. En yüksek fiyatı ne ise 2021 yılında görüldü. İşlemleri yapmak için internette belli başlı platformlar mevcut. Güvenilir olduğu takdirde işlemlerinizi bağlantı linki üzerinden yapabilirsiniz.

  • Audius (audıo) kullanıcılarına birçok sistem sunmaktadır. Soundcloud uygulaması bulunur. Bu uygulama müzik ve sanatçı için ürünlerini tanıtmak ve farklı müzikleri dinlemek amacıyla bulunuyor. Aynı özellikleri taşımaktadır. Blokzincir üzerinden şekillendirildiğinde, platform token ile beraber yer alır.
  • Merkeziyetsiz sistemlerden etkilenmeyen bir ortamda ses içerikleri paylaşırlar. Merkeziyetsiz olması herhangi bir alana bağlı olmadığı anlamına geliyor. Yani hükümet ya da farklı bir kurum tarafından denetlenmesi belli bir merkez üzerinden işlemleri yapılmıyor. Sansürlerden etkilenmemesi de, dilediğiniz şekilde kullanabilmeniz anlamına gelmektedir.
  • Etkilenmeyen ortamda ses içeriklerinin paylaşılması, çok basit ve kolay bir şekilde gerçekleşir. 2020 yılından, günümüze kadar oldukça donanımlıdır. 2018 yılında proje şeklinde oluşturulup 2020 yılında ethereum blok zinciri tabanı ile beraber yerini almıştır. Kendi blok zinciri bulunmuyor. Ethereum blok zinciri üzerinden işlenmiştir. Bu iki detayı bilmek önemli.
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.