Fed Denklemine Göre Bitcoin Beklentileri!

Fed Denklemine Göre Bitcoin Beklentileri
Fed Denklemine Göre Bitcoin Beklentileri
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Fed Denklemine Göre Bitcoin Beklentileri; Fed tüm dünya adına oldukça fazla öneme sahip olan bir kurum. Bu bağlamda ise politikacılar ve yatırımcılar tarafından da oldukça fazla öneme sahip oluyor. Gerek piyasa hareketleri gerek ise piyasa takibi açısından da politikacılar için çok ciddi bir potansiyele sahip olarak hizmet sağlıyor.

Bu bağlamda ise Fed tarafından yapılan her açıklama ve her konuşma çok ciddi bir şekilde piyasaya yön veriyor. Aynı zamanda ise piyasa üzerinde yatırım sağlamak amacı ile yetkili olan kişilerin konuşmalarını dinlemek de yatırımcılara ciddi bir destek sağlıyor. Böyle bir durumda ise Fed tarafından yapılan açıklama gerek olumlu gerek olumsuz geri dönüşlere yol açıyor.

Fed Nasıl Bir Yol İzleyecek?

Son zamanlarda ise piyasa hareketlerinde ciddi bir rol sağlayan Fed Bitcoin üzerinde ciddi bir artışa neden olmuştu. Bunun en önemli nedeni ise piyasaları ciddi bir şekilde yukarı yönlü olarak hareketlenme sağlaması olarak karşımıza çıkıyor. Buna ek olarak da enflasyon ile bir mücadele etme konusunda da geç kabulleniş söz konusu olmuş durumda. Bu konu hakkında ise adeta enflasyon ekonominin kemiklerine kadar bir sızma meydana getirmiş oldu.

Fed tarafından sunulmuş olan gidişatın değişikliği adına ise yapılması gereken tek hamle de faiz oranlarında meydana gelecek olan uzun süre yükseltmeleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu bağlamda ise gözler tam anlamı ile Fed tarafından gelecek hamlelere çevrilmiş durumda.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!