Bitcoin Hakkında Analistler Konuşuyor!

Bitcoin Hakkında Analistler Konuşuyor
Bitcoin Hakkında Analistler Konuşuyor
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin Hakkında Analistler Konuşuyor; Hafta başlarından bu yana kadar dünyanın en büyük olarak hizmet sağlayan kripto parası olan Bitcoin üzerinde ciddi bir fiyat artışı gözlemleniyor. Öyle ki bu artış ile birlikte Bitcoin 20,500 seviyesini de aşmış bulunuyor. Bu durum ardından ise tartışılma konusu olan boğa koşusunun çok yakın bir tarih aralığında başlayacağına yönelik olarak karşımıza çıkıyor.

Aynı zamanda bu tartışmalara ek olarak da analistler tarafında açıklamaların önü arkası kesilmeden devam ediyor: Michael van de poppe tarafından yapılmış olan açıklamada ise fiyat bölgesi alanında red yaşandığını savundu. Bu alanda ise Bitocinin hala ciddi bir direnç alanında olduğunu açıkladı. Bu konu hakkında ise  uzun vadeli olarak işlemleri çok fazla tercih etmediğini de açıkladı. Aynı zamanda buna ek olarak sağlam bir destek söz konusu olması durumunda ise uzun süreli pozisyonlar için de çok dikkat çekici bir senaryo söz konusu olabileceğini açıklamıştı.

Bitcoin Üzerinde Hafta Sonu Nasıl Geçecek?

Bitcoin üzerinde yapılmış olan açıklamalar sırasında uzun süreli olan bir düşüş eğilimine ek olarak uzun menzilli olan bir artış görülmesine yönelik bir açıklama yapıldı. Aynı zamanda bu fiyatlarında önemli olarak bir pozisyon sırasında değişiklik göstereceği belirtilmiş oldu. Crypto Yoddha bu alanda ise ciddi bir yükseliş hissettiğini belirtti. Aynı zamanda bu yükselişin ise uzun bir süre devam edeceğini savundu.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!