Ethereum Üzerinde Yeni Adımlar 

Ethereum Üzerinde Yeni Adımlar 
Ethereum Üzerinde Yeni Adımlar 
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ethereum Üzerinde Yeni Adımlar; Ethereum için geliştirilmiş olan yeni bir test ağı genel kullanıma açılmış durumda. Palygon tarafından yapılmış olan bu yeni test ağı ise Ethereum için ciddi ve yeni bir adım olma konumuna sahip oluyor. Yeni yapılmış olan çalışmalar ile birlikte blockhain ölçeklendirilerek oldukça düşük maliyetler ile işlem yapılmayı hedefleyen teknolojik sistemler geliştirilmiş oluyor. Bu konu hakkında ise Polygon kullanıldığı süreçte ise zero-knowledge-rollup teknolojileri ile birleşilerek daha düşük ve uygun miktarlar ile hedeflenmiş olan ölçeklendirme düzeyine erişebileceği gözlemleniyor. Bu noktada ise rollup teknolojisi ise bu düşüşlere fayda sağlayacak gibi görünüyor. Öyle ki bu konuda ise hem daha hızlı aynı zamanda da ise çok daha az maliyetler ile birlikte işlem görebilme hizmet sağlanmış olacak gibi görünüyor.

Ethereum Üzerinde Yeni Adımlar, İşlemler ve Planları İle Dikkat Çekecek Gibi

Ethereum Üzerinde Yeni Adımlar; Ethereum üzerinde yapılmış olan planlar ve yeni adımlar ile popülerliği daha fazla artış gösterecek gibi görünüyor. Öyle ki bu yeni adımların ise yakın bir zaman diliminde hazır hale geleceği bekleniyor. Test ağının kullanıma açılması ile birlikte ise hem daha fazla hem de daha kaliteli bir ağ elde etmiş olunduğu tespit edilmiş oldu. Aynı zamanda Web3 endüstrisi söz konusu olduğunda ise Ethereum açısından adeta bir dönüm noktası niteliğini taşıyacağı belirtiliyor. Bu yeni adımlar sayesinde oldukça ciddi ve yüksek olan ölçeklendirmeler söz konusu olacak gibi görünüyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!