Bitcoin Üzerinde Ethereum Etkisi Oluşuyor

Bitcoin Üzerinde Ethereum Etkisi Oluşuyor
Bitcoin Üzerinde Ethereum Etkisi Oluşuyor
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin Üzerinde Ethereum Etkisi Oluşuyor; Erhetereum üzerinde meydana gelmiş olan blok zincir işlemleri sırasında oluşan ve harcanan elektriği oldukça ciddi bir miktar olarak azaltan marge güncellemesi ile boş kalmış olan enerji Bitcoin üzerine kaymaya başladı. Bu hızlı olarak yapılmış hamle ile birlikte ise Bitcoin madenciliğinde bir artış söz konusu oldu. Öyle ki Erhereum marge olarak isimlendirilmiş olan blok zincir güncellemesi ardından ise enerjilerin ve buna ek olarak veri merkez kullanımlarında meydana gelmiş olan azalmalar ile birlikte meydana kalan serbest enerjiler de Bitcoin madenciliğine bir yönlendirme söz konusuna neden oldu. Bitocin madencileri tarafından ise blok zincirleri için neredeyse görünen en büyük artış meydana gelmiş oldu.

Piyasa Hareketliliği Devam Ediyor

Ethereum ve bitcoin üzerinde hareketlilik devam ediyor. Öyle ki blok zincirleri meydana gelmesi de bu durumu daha da kızışık bir hale getirdiği görünüyor. Ethereum üzerinde hafta sonu itibari ile bir fiyat artışı söz konusu olmazken Bitcoin token fiyatlarında artış görülüğü  ve madencilerin yeni güncellemeler ile birlikte Bitcoine yönelimlerinin arttığı görülmüş oldu. Bunlara ek olarak ise Ethereum yakma oranında ki artış ise yaratma oranını geride bırakmayı sürdürüyor. Bu bağlamda ise Bitcoin madenciliği için de cari programlama güçleri üzerinde ise  ve üzerinde %4 üzerinde seyretmesi ile birlikte Ethereum madenciliğinin Bitcoin madenciliği üzerinde bir etki söz konusu olduğu gözlemlenmiştir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!