Ethereum Name Service ENS Nedir? | Nasıl Kazılır?

Ethereum Name Service ENS Nedir
Ethereum Name Service ENS Nedir
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ethereum Name Service ENS Nedir; Kripto para piyasasına Ethereum Name Service adıyla sürülen ENS’nin çalışmaları 4 Nisan 2016’da tamamlanmıştır. Piyasaya sürülmesi için ise diğer geliştiricilerin incelemelerinin ardından 4 Mayıs 2016 tarihi beklenmiştir. Ethereum Name Service ENS nedir? Geliştiren ve piyasaya süren ekip, Ethereum Vakfı bünyesinde çalışan Nick Johnson’un ekibidir. Geliştirmelerini ve piyasaya arzını bir süredir devam ettiren ekip ise True Name LTD olarak bilinmektedir.

ENS Nedir Nasıl Kazılır?

DNS’in çalışma prensibine benzer bir yapısı bulunan ENS, bu sistemin daha da güvenli ve geliştirilebilir bir yapıda olduğunu ortaya koyuyor. Ethereum Name Service ENS nedir? İnternet ağı üzerindeki tüm web sitelerinin ve verilerin daha hızlı kullanabileceği ve güvenli hale getirilebileceği vurgulanıyor. ENS kripto para birimi, madenciliği yapılabilecek özelliklere sahip değildir. Toplam arzı 100.000.000 olarak açıklanmıştır. Günümüzde bu sayının beşte biri oranında tokeniyle piyasada varlığını sürdürmektedir.

ENS Ne Vaat Ediyor ve Arzı Ne Kadar?

ENS kripto para birimi, temel amacının Ethereum ağı üzerinde yer verilen tüm adres bilgileri, ad bilgileri, cüzdan bilgileri ve diğer sanal verilerle eşleşmek ve korumak olduğunu belirtiyor. Özel kripto sözleşmeler ile tüm verilerin korunması, her bir kullanıcının istediği alan adına istediği verileri kaydetmesi ve koruma altına alması mümkündür. Sistemde yer verilebilecek bilgiler arasında internet sitelerinin alan adları ve cüzdanlarla ilgili temel veriler de dahil olmak üzere birçok data yer alabilir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!