Ethereum Gelecek Enerji Krizine Hazır!

Ethereum Gelecek Enerji Krizine Hazır!
Ethereum Gelecek Enerji Krizine Hazır!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ethereum yapmış olduğu güncellemeler ile kripto para biriminin çok daha sürdürülebilir bir hal alması için çaba sarf etmektedir. İşte detaylar!

Ethereum’un harcamış olduğu enerji miktarını düşürme yönünde girişimlerde bulunduğu görülmektedir. Bu girişimlerin ana sebebi Ethereum tarafından harcanan enerjinin ortalama boyutta bir ülkenin enerji harcaması kadar yüksek olmasından kaynaklanmaktadır. Bu durumun bir kripto para sistemi için sürdürülebilir olmadığına karar verilmiştir. İlerleyen senelerde de kripto para birimleri konusunda gelişimin devam edebilmesi ve varlığını sürdürebilmesi için sürece ilişkin güncellemeler yapılmaya karar verilmiştir. Yapılan güncellemeler sayesinde enerji tüketiminin büyük oranda azaltılacağı üzerinde durulmaktadır. Yaklaşık olarak %99 oranında bir enerji tasarrufuna gidileceği tahmin edilmektedir. Yapılan bu güncellemenin ismi ise Merge olarak tanıtılmıştır. Yapılan güncellemeler sayesinde ilerleyen senelerde beklenen enerji krizine karşı kripto paraların da koruma altına alınması için çaba sarf edilmektedir.

Kripto Para ve Enerji Krizi

Enerji krizinin kaçınılmaz bir şekilde ülkeleri vuracağının uzmanlar tarafından da doğrulandığını belirtmek gerekiyor. Bu aşamada kişilerin enerji krizi konusunda gerekli olan hazırlıklarını yapmış olan kripto para birimlerinden yana tercihini kullandıkları görülmektedir. Merge güncelleme programının diğer kripto para birimlerini de yakından etkilediğini belirtmek gerekmektedir. Enerji krizi ve çok daha fazlası ile alakalı olarak beklentilerin karşılanması için yapılan güncellemeler kripto paranın piyasa değeri üzerinde de olumlu bir etki göstermektedir. Fakat Ethereum değer düşüşünün durdurulması için, daha köklü bir reforma ihtiyaç olduğu belirtilmektedir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!