Ethereum Classic Alınır mı? Ethereum Classic Fiyatı, Piyasa Değeri

Ethereum Classic Alınır mı?
Ethereum Classic Alınır mı?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dolandırıcılık ya da üçüncü taraf müdahalesi olasılığı olmadan, tam olarak programlandığı gibi çalışan uygulamalarla Ethereum Classic alınır mı? Ethereum blok zincirinin devamı olan kripto para, yatırım için piyasa değeri yüksek mi konuları merak ediliyor.

Ethereum Classic Kurucusu

Rus-Kanadalı programcı ve genç girişimci Vitalik Buterin yaratılan Ethereum dışında bir grup geliştirici tarafından Ethereum blok zincirine 20 Temmuz 2016 yılında Ethereum Classic eklendi.

Blok zinciri, iş kanıtı madenciliğine dayanmakla birlikte; Ethereum Classic, orijinali olan Ethereum zincirinde değişmeyen bir tarih olarak devamı şeklinde oluşturuldu.

Ethereum Classic Güvenilir mi?

Ethereum Classic (ETC)’nin güvenilir olup olmadığı, ETC blok zincirinin belirli özelliklerine, onu destekleyen kullanıcıya ve madenci sayısına göre değişir. Bunun yanında Ethereum Classic, güvenilirliği kanıtlanmış, köklü ve yaygın olarak kullanılan bir blok zinciridir.

Yatırımcıların Ethereum Classic alınır mı noktasında, kripto para birimini güvenli şekilde alım satım işlemlerini gerçekleştirebileceği görülmektedir.

Ethereum Piyasa Fiyatı Piyasa Değeri

Genel piyasa koşulları ve Ethereum Classic için özel kullanım durumu dahil olmak üzere, çeşitli faktörlere bağlı olduğundan; uzun vadeli yatırımcılar, akıllı sözleşmeler ve diğer merkezi olmayan uygulamalar için bir platform olarak kullanmaya devam ettiğinde, kripto paranın fiyatının artmasını bekleyebilir.

Bunun yanında Ethereum Classic alınır mı konusunda eğer tersine işler olursa, Ethereum Classic potansiyeline ulaşamaz ve fiyatı düşebilir. Bunun yanında Ethereum Classic kripto paranın Haziran 2022’de en düşük işlem maliyeti 19.77 USD olurken; en yüksek olarak haziran ayında 21.51 USD’ye ulaşacağı öngörülüyor.

Temmuz 2022’de ise 21.15 USD civarında olacağı tahmin edilen ETC’nin en az 20.19 USD düşeceği ve en fazla 22.34 USD değer kazanacağı düşünülüyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!