BTC / USD
ETH / USD
XRP / USD
LTC / USD
EOS / USD
BCH / USD
ADA / USD
XLM / USD
NEO / USD
XEM / USD
DASH / USD
USDT / USD
BNB / USD
QTUM / USD
XVG / USD
ONT / USD
ZEC / USD
STEEM / USD

Dai Alınır mı? Dai Fiyatı, Piyasa Değeri

0 29

Dai; mevcut blok zinciri teknolojisin geliştirmek için tasarlanmış yeni bir kripto para birimidir. Dai alınır mı konusunda hızlı ve daha verimli işlemler sağlamayı amaçladığından güvenilir olduğu düşünülüyor.

Dai Kurucusu

Dai; kullanıcılarına hızlı ve kolay işlemler sağlamaya odaklanan yeni bir kriptodur. Ethereum ağı üzerinde çalışan kripto para, 18 Aralık 2017 yılında kuruldu. Rune Christensen ve Maker protokolü ile MakerDAO merkeziyetçi olmayan otonom organizasyon tarafından yönetilir.

Dai Güvenilir mi?

Dai kripto para birimi; kitlesel benimseme sorununu çözmek için oluşturulmuş, yeni bir kripto para birimidir. Akıllı sözleşmeler üzerine denetlenen para birimi; Maker (MKR) tokenlerine göre oluşturabilir.

İstikrarlı olması dolasıyla harcanması en kolay kripto para birimlerinden olan Dai alınır mı konusunda pozisyonların korunması için sıklıkla kullanılması dolayısıyla, güvenilir olduğu söylenebilir.

Dai Piyasa Fiyatı Piyasa Değeri

Uniswap Coinbase Pro, Binance, OKEx, HitBTC ve Compound borsaları üzerinden alabileceğiniz Dai kripto para birimi, Ethereum tabanlı ve ERC-20 standardına uygun şekilde tasarlanmış bir kripto para birimidir.

Ethereum ağında Ethash algoritmasıyla daha da güvenli hale getirildi. Uzun vadeli yatırımcılar, düşüşü daha düşük bir fiyattan satın alma fırsatı olarak görürken; diğerleri para biriminin sonunda tamamen değer kaybedeceğinden endişe duyabilir.

Kripto para piyasası değişkendir ve Dai alınır mı konusunda uzun vadeli yatırımcı olmayanlar için kafa karıştırıcı olabilir. Bunun yanında Dai 1.09 EUR ile tepe değeri kaydederken; kaydedilen düşük Dai değeri 0.76 EUR oldu.

Eylül 2020’de en yüksek seviyesi 1.14 USD ve Haziran 2021’de en düşük seviyesi 0.8935 USD olan Dai, 2022 yılı itibariyle en düşük 0.999562 USD ve en yüksek 0.999647 USD oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.