DIA Coin Nedir? DIA Nasıl Çalışır?

DIA Coin Nedir
DIA Coin Nedir?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

DIA Coin Nedir?

DIA Coin Nedir? DIA, verileri kaynaklamak ve doğrulamak için kripto ekonomisinin teşviklerinden yararlanan, merkezi ve DeFi uygulamaları için açık kaynaklı bir finansal bilgi olarak kullanılan bir platformudur. DIA, aralarında Paul Claudius, Michael Weber ve Samuel Brack’in de bulunduğu bir grup tarafından kuruldu. DIA projesi, birçok endüstri sorununa çözüm bulmak için geliştirildi. DIA projesinin amacı, piyasa katılımcılarının güvenilir veriler almasını sağlamaktır.

DIA Coin Nedir? DIA, birçok zincir içi ve zincir dışı borsa ve diğer kaynaklardan oldukça ayrıntılı piyasa verileri sağlar. DIA ayrıca kurumsal düzeyde veri akışlarını, varlık fiyatlandırmasını, meta veri ambarı verilerini, borç verme oranlarını ve daha fazlasını kapsar. Başka bir deyişle, DIA platformu birden çok konumdan veri alır. Ardından, bu zincir dışı verileri çeşitli akıllı sözleşmeler için kullanılabilir hale getirmek için bir köprü görevi görür. Türkiye’nin en büyük borsalarından olmayı başaran Dyorex Kripto Para Borsası Hakkında merak ettiklerinize Dyorex Nedir makalemize link üzerinden ulaşabilirsiniz.

DIA (DIA) - All information about DIA ICO (Token Sale) - ICO Drops

DIA Nasıl Çalışır?

DIA Coin Nedir? DIA, merkezi olmayan finansta veri dünyasının Wikipedia’sı olmak istiyor. Bunun nedeni, kurumsal yatırımcıların ihtiyaç duydukları verilerin bir kısmını DeFi alanında bulamamasıdır. DIA’nın devreye girdiği yer burasıdır. Erişilmesi zor verilere erişin ve kullanıcılara sunun. DIA, açık kaynak ve doğrulanmış veri akışlarını çalışır durumda tutma konusunda size güveniyor. Oracle’a veri akışını sürdürmek için finansal bir teşvik modeli aracılığıyla kullanıcılara fayda sağlar. DIA ayrıca Oracle’ın mevcut tasarımının şeffaf olmadığını ve ölçeklendirmeyi zorlaştırdığını söyledi.

Ayrıca saldırılara karşı savunmasız olduğuna da dikkat çekiyor. Bu nedenle DIA, sektördeki birçok sorunu çözmek için geliştirilmiştir. DIA Coin Nedir? DIA platformu için veriler doğrudan çeşitli perakende düzeyinde zincir içi ve zincir dışı kaynaklardan gelir. Bu DIA beslemeleri için kaynakların ve yöntemlerin karışımına ilişkin tam özelleştirme mümkündür. Sonuç, kişiselleştirilmiş ve son derece esnek bir beslemedir. Böylece Oracle için yeni bir paradigma kuruluyor. Web 3.0 için çok zincirli uçtan uca açık veri ve oracle platformu olmayı hedefleyen proje, bu konuda büyük bir başarı yakalamış görünüyor.

Veri tüketicileri ile veri analistleri ve sağlayıcıları arasında bağlantı kurmak için açık bir finansal veri ekosistemi oluşturmayı amaçlar. Çeşitli kaynaklardan zincir dışı verileri kullanarak çeşitli finansal DApp’lerin oluşturulmasını destekleyin. Zincir üstü akıllı sözleşmeler arasında güvenilir ve denetlenebilir bir köprü sağlar.

DIA Coin Projesi ve Whitepaper

DIA Coin Nedir? DIA projesi, birçok endüstri sorununa çözüm bulmak için geliştirildi. Teknik yazının yayınlanmasının ardından ortaya çıkan detaylar, pek çok kullanıcının beklentisini karşılamayı başardı. DIA projesi temel olarak piyasa katılımcılarının güvenilir veriler almasını sağlamayı amaçlamaktadır. DIA, çeşitli zincir içi ve zincir dışı borsalardan ve diğer kaynaklardan oldukça ayrıntılı piyasa verileri sağlar. DIA ayrıca kurumsal düzeyde veri akışlarını, varlık fiyatlandırmasını, meta veri ambarı verilerini, borç verme oranlarını ve daha fazlasını kapsar. DIA platformu için veriler doğrudan çeşitli perakende düzeyinde zincir içi ve zincir dışı kaynaklardan gelir.

Decentralised Information Asset Coin Prognose: Kann der DIA Kurs jemals 10 $ erreichen?

DIA Coin Nedir? Bu DIA beslemeleri için kaynakların ve yöntemlerin karışımına ilişkin tam özelleştirme mümkündür. Sonuç, kişiselleştirilmiş ve son derece esnek bir beslemedir. Böylece Oracle için yeni bir paradigma kuruluyor. Web 3.0 için çok zincirli uçtan uca açık veri ve oracle platformu olmayı hedefleyen proje, bu konuda büyük bir başarı yakalamış görünüyor. Proje, veri analistlerini, sağlayıcıları ve veri tüketicilerini birbirine bağlamak için finansal akıllı sözleşme ekosistemi içinde açık bir finansal veri ekosistemi oluşturmayı amaçlayarak çeşitli finansal DApp’lerin oluşturulmasını destekliyoruz. Zincir üstü akıllı sözleşmeler arasında güvenilir ve denetlenebilir bir köprü sağlar.

DIA Coin Projesini Benzersiz Yapan Nedir?

DIA Coin Nedir? DIA, piyasa katılımcılarına güvenilir çapraz zincir verileri sağlayan ve kullanıcıların ağ üzerindeki çeşitli veri erişim, paylaşım ve dağıtım özelliklerine erişmesine izin veren bir kehanet ağı olarak öne çıkıyor. Bu özelliklerinden dolayı kendine has yapısı ile piyasadan dikkatleri üzerine çekmiştir. DIA projesini diğerlerinden ayıran diğer önemli özellikler şunlardır:

  • Finansal verilerin Wikipedia’sı olma vizyonuyla başta DeFi olmak üzere finans ve kripto para birimleri dünyasındaki eski, doğrulanmış ve ulaşılması zor veri sorunlarını ele alma.
  • Doğrulanmış açık kaynak veri akışlarını çalışır durumda tutmak için bir finansal teşvik sistemi aracılığıyla kullanıcı çözümleri sağlayın.
  • Finansal veriler için açık kaynaklı bir ekosistem sağlar.
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!