Verasity Coin Nedir? Verasity Hakkında Detaylı İnceleme

Verasity Coin Nedir
Verasity Coin Nedir?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Verasity Coin Nedir?

Verasity Coin Nedir? VRA Coin, Verasity adlı bir blockchain platformunda kullanılan bir kripto para birimidir. Verasity platformu, kullanıcıların elektronik sporlar ve video ticareti yapmalarına olanak tanır. Kullanıcılara çeşitli istekler karşılığında ödüller sunan platform, her geçen gün daha fazla taraftar kazanıyor. Vaat ettiği önemli hedefler sayesinde kripto para meraklılarının ilgisini çekmeyi başaran platform, kısa bir süredir piyasada büyük başarı elde etti. Ekibin girdiği ortaklıklar, projenin yol haritasını başarıyla sürdürmesine de yardımcı oluyor. Bugünkü bu yazımızda, Verasity platformunu ve onun kripto para ekosistemine neler getirdiğini tartışacağız. Ayrıca bu yazımızda bu platformun kripto para birimi olan VRA Coin hakkında dikkat çeken bazı verileri paylaşacağız.

Verasity (VRA) Fiyatı, Grafikler, Piyasa Değeri | CoinMarketCap

Verasity Coin Nedir? Verasity (VRA), video reklamcılığı ve NFT dolandırıcılığı sorununu çözmeyi amaçlayan yenilikçi bir blockchain platformudur. Verasity benzersiz, patentli bir mutabakat mekanizmasına sahiptir. Proof of View adı verilen bu algoritma, platformun sorunsuz ve verimli çalışmasını sağlar. Verasity’nin ürün yelpazesi birden çok sektörü kapsar. Bununla birlikte, bu ürünlerin tümü temel olarak görüş kanıtı algoritmalarından yararlanır. VRA-Coin ise platformda kullanılan sanal para birimi olarak dikkat çekiyor. VRA paraları çeşitli çevrimiçi oyunlar ve video işlemleri için kullanılır.

VRA Coin’in Platform üzerinden yapılan işlemlere dahil edilebilmesi için birincil para birimi olarak kullanılması gerekmektedir. Bu kripto para birimini depolama ihtiyacı nedeniyle blockchain ağının üzerinde VeraWallet adlı bir uygulama geliştirildi. Türkiye’nin önde gelen Kripto para borsası olan Dyorex hakkında merak edilenlere Dyorex Nedir yazısından detaylı ulaşabilirsiniz.

Verasity (VRA) Projesi ve Whitepaper

Verasity Coin Nedir? Verasity, Espor Gelişimini Hızlandırmak, Portföyü İçin Garantili Güvenlik ve Büyüme Sağlamak ve AdTech’in 160 Milyon Dolarlık Dolandırıcılık Sorunu tasarımlı projesinin Üstesinden Gelmek için Bir Çözüm Sağlamak için Blockchain’i Kullanıyor. Proje, teknik makalelerinde bu önemli konuları ele alıyor ve çeşitli oyunlar, esporlar ve blockchain’in kesiştiği noktada en hızlı büyüyen topluluklardan birine ev sahipliği yapıyor. Projenin misyonuna göre Verasity, tüm video platformlarında video yayıncıları için katılımı ve geliri önemli ölçüde artırmayı hedefliyor.

Değer Kanıtı (PoV) protokolü, PUBG Mobile gibi popüler oyunlar da dahil olmak üzere e-spor turnuvaları da dahil olmak üzere profesyonel oyun akış platformları ile Verasity’nin ürün katmanının ve platformunun en iyi örneğini oluşturur.

Verasity (VRA) Kurs, Grafiken, Marktkapitalisierung | CoinMarketCap

Espor ayrıca ekosisteminde aşağıdakiler de dahil olmak üzere çok çeşitli seçenekler içerir: B. NFT’ler ve dijital para birimleri için hepsi bir arada cüzdan. Verasity Coin Nedir? Akıllı kimlik doğrulama modüllerini kullanarak NFT dolandırıcılığını proaktif olarak önlemeyi amaçlar. Video reklam dolandırıcılığına son vermek için blockchain tabanlı bir çözüm, projenin bu bağlamda odaklandığı ana konulardan biridir. İçerik oluşturucular ve reklamverenler için blockchain’in gücünden yararlanarak bunu çözen projeler, gelecekte bu alanda daha fazla çözüme ihtiyaç duyulduğu görüşünde başarılı oldu.

Verasity (VRA) Projesini Benzersiz Yapan Nedir?

Verasity Coin Nedir? Verasity, kurulduğu günden bu yana sektörün en önemli sorunlarının çoğuna çözüm üretmiştir. Çözümleri, teknik altyapısı ve birçok benzersiz satış noktasına sahip ekosistemi ile öne çıkmalıdır. Project Verasity’yi (VRA) benzersiz kılan temel teknik özellikler şunlardır:

  • Doğru, güvenli ve denetlenebilir izleyici ölçümleri üreten ilk patentli protokol katmanı teknolojisine sahiptir.
  • Verasity, kullanıcıların Esportsfightclub platformunda izlemesine, kazanmasına ve oynamasına olanak tanır.
  • Vericiler için yerleşik işlevsellik sağlar. Bu özellik, UDP taşıma protokolüyle çalışır ve bulut üzerinden doğrudan iletimi destekler.
  • Ayda 8 PB’den fazla veriyle test edilmiştir.
  • SDK/OVP entegrasyonu, iş akışlarını önemli ölçüde değiştirmeden içerik oluşturucular ve büyük video yayıncıları için uygundur.
  • Reklam Yığını ve Şelale, platformun birden fazla hizmet geçiş noktası ve tek bir yığın ağı olduğunda ortaya çıkabilecek zaman aşımı sorunlarının üstesinden gelmesine yardımcı olur.

Verasity (VRA) Kullanım Alanları Neler?

Verasity Coin Nedir? Verasity, aşağıdakiler gibi önemli hedeflere ulaşmak için kullanabileceğiniz bir platformdur: B. E-spor ve NFT çözümleri sağlayın ve içerik üreticileri ve reklamverenler için adil bir sistem oluşturun. VRA ise proje kapsamında özel olarak oluşturulmuş bir dijital para birimidir. Bu, dijital ekonominin dijital simgesidir. VRA dünya çapında yalnızca esporlarda, varyete oyunlarında, NFT’lerde ve video ekonomisinde değer alışverişi ve aktarımı için kullanılabilir. Alım satım yapılan piyasalarda yatırım amaçlı tercih edilebilir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!