Decentralized Applications DApps Nedir?

Decentralized Applications DApps Nedir
Decentralized Applications DApps Nedir
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Decentralized Applications DApps nedir; Dağınık uygulamalar olarak blok zincir sisteminde yer alan Decentralized Applications (DApps), smart contract olarak adlandırılmaktadır. Dağınık servisler üzerinden IPES ile dağınık çalışma eğilimine sahiptir. ETH, BCT tarafından da yerel geliştiricilerde kullanılabilen, cüzdan özellikleri kullanılan yapıya sahiptir.

Decentralized Applications DApps Nedir; Decentralized Applications DApps Nasıl Çalışır?

Decentralized Applications (DApps) nedir ve nasıl çalışır; Sistem arayüzü kullanıcılar için HTML, JS ve CSS platform özelliklerini taşımaktadır. Dağınık bir şekilde işleyen Dapps ETH blok zincir işlemlerini çözümleyecek özel bir yapıya sahiptir. IPES gibi dağınık servis özellikleri kullanarak, hızlı ve özgürce işlem yapılmasını sağlayan seçeneklere de yer vermektedir.

  • Decentralized Applications (DApps) sistemini tedarik zinciri üzerinden kullanmak mümkündür.
  • Finans alanında ve pazarlama alanında iyi seçenekler sunabilir.
  • Menkul kıymetler ile uygulanabilmektedir.
  • Kayıt tutma sistemleri üzerinden de Dapps beklentileri karşılar.

Decentralized Applications (DApps) ile ideal çözüm imkanlarına yer verilmiştir. Blok zincir sistemlerinde BTC ve ETH ile bağlantılı olarak endüstriyel alanda da ideal seçeneklerle işlem yapılmaktadır.

Dağınık uygulama blok zincir özellikleri sunan coin özellikleri sayesinde yeni seçeneklere de yer vermektedir. Geliştirilmiş, programlandırılmış ve blok zincire eklenmiş seçenekler olarak işlem yapılabilir. Decentralized Applications (DApps) ile dapps coin özellikleri de bir araya gelerek kullanım özelliklerini artırıcı seçenekler sunulmaktadır. ETH ve BTC tarafından da desteklenen özellikleri bir araya getirmiştir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!