DAO Maker (DAO) Nedir?

DAO Maker (DAO) Nedir
DAO Maker (DAO) Nedir
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

DAO Maker (DAO) nedir; üçüncü kişilere gerek olmadan kripto para borçlanması sağlayan Ethereum temelli merkezsiz düzenlemelerdir. Kripto para tasarıları için sermaye toplama aşamasında parkenden katılımcılar ve protokolleri buluşturan bir ön satış yerleridir.

DAO Marker token satışı tehlikelerini ortadan kaldırır. Oluşturulma işlemi bitmemiş, fazla tanınmayan ya da yeni duyulan tasarımlara yatırım tehlikelidir. DAO Marker saygınlığı ile katılımcıların ilk DEX Teklifi düzenlemelerine koruma altında dahil olmalarını hedefleyen ve kazanç getireceği ön görülen protokollerin varlıklarını daha ileriye götürmek için sermaye toplar.

DAO Marker hedeflerine ulaşmak için katılımcılara risk seviyelerine göre girişim tahvili, dinamik tahvil, iade edilebilir güçlü hold teklifleri ve standart teklifler sunar.

DAO Marker sayesinde pazarda yer edinen tasarıların ön planda olanları Orion Protocol (ORN), My Neighbor Alice (ALICE), Infinity Pad (IPAD), Seascape Network (CWS).

DAO Maker (DAO) Coin Kullanımı

DAO Maker dünyasının ortasında bulunan ERC-20 temelli yerel tokeni. DAO tokeni kullanımı:

  • Yönetim, DAO yatırımcıları projede oy ve söz hakkını tokenlerini blok zincire kilitleyerek kazanır.
  • Ödül havuzları, DAO katılımcıları projede gerçekleşen işlemlerden kazanç olarak DAO ödülü elde eder.
  • Premium erişimi, tokenlerini blok zincire kitleyen katılımcılar geri ödeme ve paylaşımda öne geçer.
  • Yakım, tokenler belirli zamanlarda yakılır.

Maksimum arz 312,000,000 DAO coin. Dolaşımda olan arz92,074,259 DAO coin bulunur ve 2022 aralık ayı piyasa değeri 1.617.173.666 TRY.

Bu token OKX, MEXC, Bitget, BingX dahil olduğu borsalarda işlem görür.

DAO Maker (DAO) Farkı Nedir?

DAO Maker (DAO) nedir; likiditelerini genişletme amacı olan fakat nakitlerini tehlike altına sokmaya çekinen perakende katılımcılarına hizmet için geliştirilmiştir. DAO Marker hizmetleri:

  1. Pazarlama: alıcılarına farklı satış imkanları verir. Gerilla pazarlama, influercer pazarlama, ücretli reklam ve SEO hizmetleri bu imkanlara dahildir.
  2. Topluluk: tasarı kuvvetli topluluk desteği ile gelişir. Kuvvetli topluluklar tasarıların değerinin azalmasına rağmen devamlı korur. Hedefi blockchain sistemlerinin büyüme ve ilerlemesine fayda sağlamaktır.
  3. Token mimarisi: seçilen tokenin piyasa ve para politikası çerçevesinde token metriği sunar.
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!