BTC / USD
ETH / USD
XRP / USD
LTC / USD
EOS / USD
BCH / USD
ADA / USD
XLM / USD
NEO / USD
XEM / USD
DASH / USD
USDT / USD
BNB / USD
QTUM / USD
XVG / USD
ONT / USD
ZEC / USD
STEEM / USD

Crypto.com Coin Alınır mı? Güvenli Mi?

0 10

Dijital varlık alım satım platformu Crypto.com Coin alınır mı? Crypto.com, kripto para birimlerinin doğrudan alım ve satımını sunan birkaç düzenlenmiş borsadan biridir ve çoğu yatırımcı güvenilir olup olmadığını merak ediyor.

Crypto.com Coin Kurucusu

Genel merkezinin Singapur’da bulunduğu ve aynı zamanda Amerika, Asya ve Avrupa’daki ofisleriyle de hizmet veren Crypto.com 2016 yılında kuruldu. NFT’lerin toplanması ve ticareti için önde gelen platformlardan olan Crypto.com, gizlilik ve uyumluluk temellerine dayanır.

Crypto.com Haziran 2016 yılında; Boby Bao, Rafael Melo ve Kris Marszalek tarafından Monaco Technologies GmbH olarak kurularak piyasaya giriş yaptı.

Crypto.com Coin Güvenilir mi?

Ödeme yapmak ve değer depolamak için kullanılan dijital bir varlık olan Crypto.com Coin alınır mı konusunda kripto para birimi güvenilir ve güvenli şekilde tasarlanmış bir kripto para birimidir.

ERC-20 standardına uygun şekilde inşa edilen Crypto.com coin, Ethereum Blockchain ağını kullanır.

Ethereum ağına dayanırken; mal ve hizmetler için, ödeme yapmak adına kullanılabilir. Güvenilir bir madeni para olan Crypto.com coin; Bittrex, OKEx, Huobi Global gibi birkaç borsadan satın alınabilir.

Crypto.com Coin Piyasa Fiyatı Piyasa Değeri

Kısa vadeli yatırımlar için değil, uzun vadeli bir yatırım olarak tercih edilecek Crypto.com Coin alınır mı, değer kazanma potansiyeli olup olmadığı merak ediliyor.

Madeni paranın zaman içinde değer kazanma potansiyeli bulunuyor bu da uzun vadeli yatırım yapacaklar için, akıllıca bir seçim haline geliyor. 24 saatlik işlem hacmiyle 636.467.430 TRY CRO/TRY piyasa değerine sahip olan Crypto.com coin dolaşımdaki arzı 25.263.013.692 CRO coin olurken; en yüksek seviye 30.263.013.692 CRO coin’dir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.