BTC / USD
ETH / USD
XRP / USD
LTC / USD
EOS / USD
BCH / USD
ADA / USD
XLM / USD
NEO / USD
XEM / USD
DASH / USD
USDT / USD
BNB / USD
QTUM / USD
XVG / USD
ONT / USD
ZEC / USD
STEEM / USD

Decentraland Alınır mı? Decentraland Fiyatı, Piyasa Değeri

0 27

Kullanıcıların dijital varlıklar oluşturmasına, sahip olmasına ve ticaret yapmasına olanak tanıyan sanal gerçeklik platformu olan Decentraland alınır mı konusu merak ediliyor.

Decentraland Kurucusu

Arjantinli girişimciler olan Esteban Ordano ve Ari Meilich tarafından tasarlanan Decentraland (MANA) kripto para birimi, 2015 yılında tasarlandı. Akıllı sözleşmeler geliştirmek için kurulan şirketin, Blockchain altyapı şirketi de hizmet veriyor.

Decentraland Güvenilir mi?

Güçlü bir topluluk oluşturmak ve uzun vadeli güvenliği için iyiye işaret edebilecek platform geliştirmek için oluşturulan Decentraland alınır mı? Güvenli bir yatırım olur mu soruları merak ediliyor.

Kripto para birimlerinin doğası gereği riskli olması, Decentraland için de geçerlidir. Bunun yanında Decentraland iyi bir yatırım olabilir ancak, dikkatli olmanızda yarar vardır.

Geçmiş performansı yanında, gelecekte sonuçları garantili olmasa da potansiyel yatırımcılar için oldukça cazip bir kripto paradır.

Decentraland Piyasa Fiyatı Piyasa Değeri

Decentraland (MANA), yatırımcılardan değer ve ilgide son zamanlarda artış gören bir kripto paradır. Herhangi bir varlığa yatırım yapmanın her zaman bir riski olsa da Decentraland’ın uzun vadeli potansiyeline inananlar, onu gelecekte akıllı bir yatırım seçeneği olarak tercih ederek Decentraland alınır mı konusunda tereddüt yaşamazlar.

1 Ocak 2022 tarihine kadar 3.30 USD civarında olan Decentraland 8 Şubat 2022’de en yüksek 3.48 USD’ye yükseldi.

Bunun yanında Decentraland’ın piyasa değeri, 2021 Eylül’de 1.4 milyar USD dolar civarındaydı. Haziran 2022 itibariyle Decentraland (MANA) 0.82 USD’den işlem görmeye başladı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.