Covalent (CQT) Nedir?

Covalent (CQT) Nedir
Covalent (CQT) Nedir
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Covalent (CQT) Nedir; Covalent (CQT), farklı sistemleri bir araya getirir ve bu sistemlerden veriler toplayarak yatırımcıların erişmesi sağlanır. Bu sistem ile yatırımcı normal şartlarda erişemeyeceği verilere erişir.  Böylece yatırımcının bakış açısı genişleyerek yatırımı konusunda daha iyi olması sağlanır.

Covalent (CQT) Nedir; Covalent Query Token (CQT)

Covalent sistemi ile verilerin gözetilmesi ve sorgulanması yatırımcı için ekstra bir katkı getirir. Bu katkı Covalent Query token (CQT) yani covalent sistemin sahip olduğu kripto birimi ile ödüllendirilerek yapılır. Aslında tüm bu sistemler ikili çıkarları oluşturur. Sistemin işlenmesi dijital ortamda tanınmasını sağlar. Tanındıkça da kendine ait para birimi işlevselleştirilir. Böylece hem yatırımcı hem de sistem kazanmış olur. Tabi ki bu durum temel olarak kripto para borsası için gelişme gösterir. Covalent Query token (CQT) kullanımı şu birimlere sahiptir;

  • Ödül sistemi,
  • Kötü amaç varlığında yetkilendirme ile işlemin durdurulması,
  • Stake etme durumu ile yatırımcının güvenliği.

Covalent Nasıl Çalışır?

Covalent nasıl çalışır; bu sistem blok zincirlerinin geçmiş verilerini toplar ve yatırımcılara sunmak için hazır hale getirir. Toplanan veriler diğer blok zincirlerden çıkarak covalent sistem üzerine aktarılır. Böylece birden fazla blok zincir verisine ulaşım sağlanır. Bu olaylar API Türkçe haliyle, Uygulama Programlama Arabirimi ile gerçekleştirilir. Burada güvenliği sağlamak için yatırımcılar sahip olduğu Covalent query tokenlerini stake ederler ve herhangi bir amaç dışı eylem varlığında işlem direk kesilebilir. Bu durum yatırımcının ve sistemin güvende olması için gereklidir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!