Centrifuge (CFG) Nedir?

Centrifuge (CFG) Nedir
Centrifuge (CFG) Nedir
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Centrifuge (CFG) nedir; fiziki varlıkları olan ürünlerin hem sanal hem de gerçek dünyada işlem görmesini Ethereum blok zincirine entegre olarak sağlamak isteyen bir tasarıdır.  Para birimi yirmi dört kişilik bir topluluğun oluşturduğu CFG coindir. Çok yüksek değeri olan gerçek varlıkları blockchain teknolojine eklemek amacı taşımaktadır. Centrifuge (CFG) nedir; küçük ölçekli işletmeler blok zincirleri üzerinden borç/kredi vermek amacı ile merkez üstü olarak geliştirilmiş DeFi anlaşmasıdır.

Onaylanmış NFT’ leri fiziki varlığı olan ürünleri simgeleyen firmalar borç kullanmak için bu NFT’leri güvence olarak gösterebilirler. Bu yöntem ile küçük ölçekli firmaların sermaye masraflarını düşürme ve devamlılığı olan kazanç imkânı sunar.

Centrifuge’ nin özel blok zinciri ile yatırımcılarına ipotek, fatura, eşya ya da telif haklarını zincire yükleme fırsatı verir. Ayrıca Polkadot parachainler ile uyum sağlar. İsteyen herkese nakit hizmeti verir.

Centrifuge (CFG) Neden Özel?

Gerçek hayata ait olan birçok ürün ve hizmeti DeFi alanına aktarır. Üçüncü kişiler olmadan borç alma gerçek hayata sermaye aktarma olanağı sunar. Her isteyen nakit kullanabilir. Ayrıca kullanılan nakdin yanında hediye olarak CFG coin elde edilir. Emniyetli, açık ve hızlı bir şekilde sermaye ulaşımına izin verir.

Tinlake Ne Demektir?

Centrifuge projesinin sanal pazarı. Satıcıları, alıcıları ve ürünleri buluşturan havuzladır. Gerçek var olan pazar ürünler için Tinlake ile dijital ortamda yaratılan pazar yeridir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!