Charlie Shrem Kimdir?

Charlie Shrem Kimdir
Charlie Shrem Kimdir
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Charlie Shrem 1989 yılının 25 Kasım günü doğumlu olan bu genç, bitcoin savunucusu olarak yer alan insanlar arasında bulunmaktadır. Aslen Amerika kökenlidir. Feshedilen BitInstant adlı bitcoin borsasına dair şirketin kurucu ortakları arasında bulunan bu genç, bitcoin savunucusu olması sebebi ile de vakıf kurulmasına yardımcı olmuş ve kurucu üyeleri arasında yer almıştır. Ancak yaşadığı karapara aklama suçu gündeme gelerek hapis cezasına çarptırılmış ve bazı işleri fesh edilmiştir.

Charlie Shrem Nasıl Zengin Oldu

Charlie Shrem henüz üniversite yıllarında iken yaklaşık olarak 5 dolarlık yatırım yapmıştır. Ancak bu durum onu o dönemde zengin yapamamış çünkü sisteme erişimini kaybetmiştir. Bu durumdan sonra, pes etmek yerine hırslanmış ve bitcoin alım satımının kolay olmasını sağlayacak bitInstant kripto para borsasının kurucu ortaklarından olmuştur. Bu sayede zenginlik ile tanışmaya başladığı zaman dilimine girmiştir. Ancak daha sonraki süreç içerisinde bitcoinin popülerliği artması ile kurduğu sistemde iş görür hale gelmiş ve tüm dünyada bitcoin ile yapılan ticaretlerin %30 gibi bir yüzdelik kısmı, bu kurulan sistem üzerinden gerçekleşmeye başlamıştır. Bu süreçte ise bir takım yasadışı ürünlerinde satışı yapılan pazarların sistem ile ilişik hale geldiğinden, ilişiği bulunarak suçluluk hali sebebi ile de tutukluluk yaşamıştır.

Charlie Shrem Serveti Ne Kadar?

Charlie Shrem genç yaşta olmasına rağmen sahip olduğu servetin, yaklaşık olarak şuan için 60 milyon dolar olduğunu söylemek mümkün olacaktır. Bu bahsedilen zenginliğe ilk başta olmasa da zaman içerisinde erişen çiçeği burnunda zengin genç kripto para borsası ile erişmiştir. Bu konu ile uğraşırken, başına her ne kadar başka sıkıntılar gelse de yine bu uğurda yaptığı girişim ve çalışmalarından da vazgeçmemiştir. Ve halen bitcoin savunucu ve yatırımcısı olarak yaşamını devam ettirir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!