BTC / USD
ETH / USD
XRP / USD
LTC / USD
EOS / USD
BCH / USD
ADA / USD
XLM / USD
NEO / USD
XEM / USD
DASH / USD
USDT / USD
BNB / USD
QTUM / USD
XVG / USD
ONT / USD
ZEC / USD
STEEM / USD

Charlie Shrem Kimdir?

0 22

Charlie Shrem 1989 yılının 25 Kasım günü doğumlu olan bu genç, bitcoin savunucusu olarak yer alan insanlar arasında bulunmaktadır. Aslen Amerika kökenlidir. Feshedilen BitInstant adlı bitcoin borsasına dair şirketin kurucu ortakları arasında bulunan bu genç, bitcoin savunucusu olması sebebi ile de vakıf kurulmasına yardımcı olmuş ve kurucu üyeleri arasında yer almıştır. Ancak yaşadığı karapara aklama suçu gündeme gelerek hapis cezasına çarptırılmış ve bazı işleri fesh edilmiştir.

Charlie Shrem Nasıl Zengin Oldu

Charlie Shrem henüz üniversite yıllarında iken yaklaşık olarak 5 dolarlık yatırım yapmıştır. Ancak bu durum onu o dönemde zengin yapamamış çünkü sisteme erişimini kaybetmiştir. Bu durumdan sonra, pes etmek yerine hırslanmış ve bitcoin alım satımının kolay olmasını sağlayacak bitInstant kripto para borsasının kurucu ortaklarından olmuştur. Bu sayede zenginlik ile tanışmaya başladığı zaman dilimine girmiştir. Ancak daha sonraki süreç içerisinde bitcoinin popülerliği artması ile kurduğu sistemde iş görür hale gelmiş ve tüm dünyada bitcoin ile yapılan ticaretlerin %30 gibi bir yüzdelik kısmı, bu kurulan sistem üzerinden gerçekleşmeye başlamıştır. Bu süreçte ise bir takım yasadışı ürünlerinde satışı yapılan pazarların sistem ile ilişik hale geldiğinden, ilişiği bulunarak suçluluk hali sebebi ile de tutukluluk yaşamıştır.

Charlie Shrem Serveti Ne Kadar?

Charlie Shrem genç yaşta olmasına rağmen sahip olduğu servetin, yaklaşık olarak şuan için 60 milyon dolar olduğunu söylemek mümkün olacaktır. Bu bahsedilen zenginliğe ilk başta olmasa da zaman içerisinde erişen çiçeği burnunda zengin genç kripto para borsası ile erişmiştir. Bu konu ile uğraşırken, başına her ne kadar başka sıkıntılar gelse de yine bu uğurda yaptığı girişim ve çalışmalarından da vazgeçmemiştir. Ve halen bitcoin savunucu ve yatırımcısı olarak yaşamını devam ettirir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.