BTC / USD
ETH / USD
XRP / USD
LTC / USD
EOS / USD
BCH / USD
ADA / USD
XLM / USD
NEO / USD
XEM / USD
DASH / USD
USDT / USD
BNB / USD
QTUM / USD
XVG / USD
ONT / USD
ZEC / USD
STEEM / USD

BtcTurkte Nasıl Bitcoin Alınır | Bitcoin Alma Aşamaları Nedir?

0 22

BtcTurkte Nasıl Bitcoin Alınır; Geleneksel borsaları kullanmaktan hoşlanmıyorsanız, BtcTurk bitcoin satın almanın harika bir yoludur. BtcTurk ayrıca, kripto para ticareti yapmak için mükemmeldir.

BtcTurk ile bitcoin alabilmek için, işleme başlamadan önce, bilmeniz gereken birkaç nokta bulunuyor. Bu yüzden yazımızı okuyarak, bitcoin alma aşamalarını rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

BtcTurk Bitcoin Alma Aşamaları Nedir?

Yatırımcılar BtcTurkte nasıl bitcoin alınır konusunda ilk olarak bir BtcTurk hesabına sahip olmaları gerektiğini unutmamalıdır. Bu yüzden ilk olarak üyelik işlemi gerçekleştirilmelidir.

  • Üyelik işlemi gerçekleştirildikten sonra, BtcTurk alım satım paneline yönlendirilirsiniz.
  • Panelin kullanımı oldukça kolaydır ve yatırımcılar; bitcoin fiyatlarını, toplam varlıklarını ve hesap hareketlerini kolaylıkla takip edebilir.
  • BtcTurk hesabınıza ilk olarak TL aktarılmalıdır. Bunun için, panelin üst kısmında bulunan TL cüzdanına giriş yapılır ve istenilen miktar girilir.
  • Para yatıracağınız banka bilgilerini girmek için, SMS ile al butonu kullanılır.
  • Havale işlemini gerçekleştirirken, alıcı kişi olarak Eliptik Yazılım ve Ticaret A.Ş. şeklinde girilmelidir.
  • İstediğiniz miktar girildikten sonra, işlem açıklaması boş bırakılır. Eğer banka tarafından bana izin yoksa, adınızı ve soyadınızı girebilirsiniz.

Tüm işlemleri gerçekleştirdikten sonra, artık bitcoin almaya hazır hale gelmiş olursunuz. İsterseniz tüm bakiyenizi isterseniz 10 TL ile 25bin TL arasında istediğiniz bir tutarı girerek, alım işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz.

BtcTurk ile Bitcoin Alırken Hangi Bankalar Kullanılabilir?

İster profesyonel ister deneyimsiz yatırımcı olun, BtcTurkte nasıl bitcoin alınır noktasında, bazı bankaları 7/24 kullanabilir, bazılarını ise belli işlem saatlerinde kullanabilirsiniz.

Yatırımcı olarak Ziraat Bankası, Akbank, Vakıfbank, Fibabanka ve Denizbank’ta hesabınız bulunuyorsa, 7/24 havale ile para yatırıp çekme işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Bu bankaların haricinde başka bir bankadan havale/EFT ile TL transfer etmek istediğinizde, resmî tatiller ve hafta sonları haricinde, hafta için 09.00-16.45 saatleri arasında, işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.