BTC / USD
ETH / USD
XRP / USD
LTC / USD
EOS / USD
BCH / USD
ADA / USD
XLM / USD
NEO / USD
XEM / USD
DASH / USD
USDT / USD
BNB / USD
QTUM / USD
XVG / USD
ONT / USD
ZEC / USD
STEEM / USD

BtcTurk Mobil Uygulaması Nasıl Kullanılır?

0 14

BtcTurk Mobil Uygulaması Nasıl Kullanılır; Günümüzde bitcoin ticareti yapmak oldukça popüler oldu ve yatırımcılar, mobil uygulamalı programları çok daha fazla tercih ediyor. Bu yüzden BtcTurk mobil uygulaması güvenli mi? Mobil üzerinden alım satım yapmak rahat mı gibi soruların cevabını, bu yazımızda bulabilirsiniz.

Bitcoin ve diğer kripto para birimlerini alıp satmanın bir yolunu arıyorsanız BtcTurk, en iyi platformlar arasında yer alıyor. Web uygulamasının yanında mobil uygulaması da bulunan BtcTurk ile kripto para birimlerini hızlı ve kolay şekilde alıp satabilirsiniz.

BtcTurk Mobil Uygulama Nedir?

BtcTurk, kullanıcıların kripto para işlemlerini yapmalarını sağlamak amacıyla, bir mobil uygulama geliştirdi. Uygulama piyasaya sürüldüğünden beri, popülaritesini artırdı. Uygulama kullanıcı dostu arayüze sahip olurken, işlemlerin hızlı ve kolay şekilde gerçekleşmesini sağlıyor.

Yatırımcılar BtcTurk mobil uygulaması nasıl kullanılır konusunda ilk olarak IOS ya da Android işletim sistemli cihazlara sahip olmalı ve uygulamayı cihazlarına indirmelidir.

Mobil uygulaması için, üye girişi yapmak gerekir. Bu yüzden kullanıcıların web platformunda olduğu gibi bir BtcTurk hesabına sahip olmalıdır. Web üzerinde açılan üyelik hesabı, mobil uygulama üzerinde de geçerli olacaktır.

Üyelik girişi yapılırken, 2 aşamalı doğrulama kodu girilir. İkinci bir yol ise SMS ile gönderilen Authenticator üzerinden geçici kod alınır. Kimliğiniz doğrulandığında, artık mobil uygulamaya girebilir ve istediğiniz işlemleri yapmaya başlayabilirsiniz.

BtcTurk Mobil Uygulaması Kullanmanın Faydaları Nelerdir?

Kripto para yatırımcıları, BtcTurk mobil uygulaması nasıl kullanılır noktasında mobil uygulamanın faydalarını da bilmelidir.

  • Mobil uygulama hem IOS hem de Android işletim sistemli mobil cihazlarda çalışabilir.
  • Kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan uygulama; her kripto para birimi hakkında ayrıntılı bilgi sağlar.
  • Bitcoin alış satış özelliklerini kullanabilir, TL cüzdanı ya da Bitcoin cüzdanı oluşturabilirsiniz.
  • Bitcoin ya da TL ile para yatırım ve çekim işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

BtcTurk, kullanıcıların bitcoin ve diğer kripto para birimlerini alıp satmalarına sağlayan bir mobil uygulamaya sahiptir.

BtcTurk Mobil Uygulaması Nasıl Kullanılır; IOS cihazlar için App Store üzerinden, Android cihazlar için Google Play üzerinden uygulama indirilebilir. Uygulama Eliptik Yazılım ve ticaret A.Ş. tarafından yayınlandığından emin olmalısınız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.