Brian Armstrong Kimdir?

Brian Armstrong
Brian Armstrong
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Brian Armstrong Abd merkezli dev ve lider bir kripto para borsası olan Coinbase şirketinin CEO‘su olarak çalışmaktadır. Sahip olduğu servetinin büyük bir bölümü için bağış sözünde bulunan iş adamı; hayırseverlik yolunu keşif yolunda olduğunu belirtiyor.

Brian Armstrong Serveti Ne Kadar

Genç bir iş adamı olarak yolunu çizmeyi başarmış Brian Armstrong, ciddi kazanım ve büyük bir servet sahibidir denilebilir. ABD içerisinde bulunan genç yaştaki 15 milyarder arasında adı geçmektedir. Bu liste ise Business Insider tarafınca hazırlanmış bir liste olarak sunulur. Yaklaşık 37 yaşlarında olan genç CEO ve iş adamı olan Brian Armstrong ise ciddi bir servet sahibi olup; bu mal varlığının yaklaşık olarak 1 milyar dolar kadar olduğu söylenebilir. Tabi ki bu 15.sıra Business Insider liste sıralamasına göre belirlenmiş bir zenginlik sıralamasıdır. Forbes listesine göre ise kendisinden çok daha zengin çeşitli yaşta bulunan insanlar vardır. Onlar arasında ise kendisinin, 1990. Sırada olduğunu söylemek mümkün olur.

Bitcoin Sistemi Ve Coinbase Para Borsası

Coinbase kripto para borsası adını Abd’de büyük ölçüde duyurmayı başarmış ve dünya çapında bir ün kazanmayı sağlamıştır. Bu dijital para borsası sistemini ise Brian Armstrong Fred Ehrsam ile birlikte sistematize ederek hayata geçirmeyi başarmıştır. Böylelikle Forbes ve TIME’de dünyanın değişmesine katkı sunan 30 yaşın altındaki insanlar arasında da anılmayı başarmış; genç girişimci ve iş adamlarından olmuşlardır. Kripto para borsası, her ne kadar dalgalanma ve çalkantılar içinde olsa ve düşüşe geçse dahi; Coinbase sistem ile şirketi her duruma karşı ayakta durmayı başarmıştır ve başaracaktır. En yoğun müşteri durumlarında dahi herhangi güvenlik açığı ya da sistem yoğunluğu sebebi ile herhangi bir sıkıntı yaratmaması ise sistemin popüler olması ve güvenli şekilde kullanılarak ayakta kalmasının en büyük sebebi olarak belirtilebilir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!