BTC / USD
ETH / USD
XRP / USD
LTC / USD
EOS / USD
BCH / USD
ADA / USD
XLM / USD
NEO / USD
XEM / USD
DASH / USD
USDT / USD
BNB / USD
QTUM / USD
XVG / USD
ONT / USD
ZEC / USD
STEEM / USD

Bobby Lee Kimdir?

0 33

Bobby Lee adından söz ettirmeyi büyük bir ustalıkla başaran girişimci ruhlu bir adam olduğunu söylemek mümkün olacaktır.

Bobby Lee ve Kardeşinin Kripto Para için Adımları

Bobby Lee Çin için en büyük kripto para borsası denilebilecek bir yapı olan BTC China adlı şirketin hem kurucusu hem de genel müdürü olarak girişimde bulunmuştur. Sadece kendisi değil kardeşinin de kripto para alanında çeşitli çalışmaları olduğunu söylemek mümkün olacaktır. Şöyle ki, kardeşi olan Charles Lee ise bitcoin olarak bilinen kripto paradan sonra en çok yaygın olarak kullanımda olan ve bilinen bir alternatif olarak para birimi geliştirmiştir. Litecoin olarak bilinen altcoinin hem mucidi hem geliştiricisi olmuş ve insanların kullanımı için piyasaya sunmuştur.

Bitcoin Para Borsası ve Bobby Lee

Bobby Lee Kripto para uzmanı olarak şirketinde aktif görev almaktadır. Dijital para hususunda yaptığı öngörü ve söylemler ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Çünkü konuya dair ettiği cümleler ve öngörüler genel itibari ile doğru çıkmakta ve insanlara bu hususta da yardımcı olmaktadır. En son Aralık 2018 yılında öngörüsü ile bitcoin piyasasının 2020 başlarından itibaren gelişeceğini ve aralık ayında zirveye kadar ulaşacağını belirtmişti. Ve dediği gibi oldu.

Bitcoin piyasası bahsettiği aylarda üst düzey seviyelere ulaşarak rekor kıran rakamlar ile piyasada yer aldı. Yine sonraki aylarda da fiyatları artarak 30.000 dolardan satış gördü. Üstelik bu öngörüden bahsettiği dönemlerde henüz 2018 yılıydı ve ve bitcoin satış değerleri, kripto para piyasasında en çok 10.000 dolar civarındaydı. Para uzmanı olarak çalışması ve Çin’de kripto para borsasının en büyük şirketinin kurucusu olması; önünü daha net görme hususunda kendisine yardımcı olurken; tutturduğu net ifadeler sayesinde çevresindeki yatırımcılara da olumlu olarak fayda sağladı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.