Bluecoin Nedir? Piyasa Değeri

Bluecoin Nedir
Bluecoin Nedir
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bluecoin nedir; Bluetooth teknolojisine entegre bir dijital paradır. P2P türendedir. Parasal işlemleri seri ve basit bir şekilde yapabilmek amacı ile geliştirilmiştir. Internet erişimi olmadan işlem yapılabilmesi piyasa değeri açısından önemlidir.

Bluecoin son bir haftada değer kaybı yaşamıştır. Elde edilen güncel veriler göre piyasa dolaşım arzı 574, 683,675,01 BLU.

P2P (peer to Peer) Nedir?

Tarafların kripto borsasında doğrudan birbirleri ile sağladığı veri aktarımıdır.  Borsasını merkeziyetsiz olması ile anlatılmak istenen kavram tam olarak P2P’dir. Parçalı ağ yapısı ile birçok kullanıcının veri transferi sağladığı sistemdir.

Bluecoin nedir; içerisinde yer aldığı bu sistem oldukça güvenlidir. bu zincir üzerinde işlem gerçekleştiren her yatırımcı aynı kayıt defterlerine ulaştığı için saldırı veya sızıntı olduğu anda fark edilir.  Şifeler ile gizlilik sağlaması ile piyasa değeri oluşmaktadır.

Binance ile P2P Avantajları

  • Yatırımcılar alım yapmak için ekstra maliyet ödemezler. Ancak satış gerçekleştirecek olan yatırımcılar için komisyon uygulanır.
  • P2P 100 civarı kripto para birimi ile çalışır.
  • 300 kadar ödeme imkanı sunmaktadır.
  • Yapılan işlem tarafların onayını alana kadar para birimlerinin transferi gerçekleştirilmez.
  • Dünyanın her yerinden kullanıcılar ile alışveriş yapılabilmektedir.

P2P avantajları yanında dezavantajları da bulunmaktadır. Piyasa değeri; Bu dezavantajların en mühimi işlemlerin yavaş gerçekleşmesidir. İşlemler aynı ilkeler için minimum 20 dk, farklı ülkeler için 3 gün sürebilmektedir. Yavaş işlem nedeni ile yüksek miktar içeren işlemlerin gerçekleştiren yatırımcı azdır.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!