Bittürk – Giriş, İletişim, Güvenilir mi?

Bittürk
Bittürk
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sistem CEO’su olan Emin Burak tarafından, resmi olarak 2016 yılı içerisinde kurulmuş bir platformdur. Kripto para borsası olarak işlem gören bu platform, 2017 yılında tam olarak faaliyete geçerek; bünyesinde barınan üyelerinin sağlıklı ve güvenli şekilde dijital paralarını alım ve satım işlemlerinin yapılabilmesi için şartlarını iyileştirmiş ve geliştirmiştir. Bittürk Türkiye merkezli olarak işlem görür. Merkezi ise İstanbul şehrinin Levent ilçesidir.

Bittürk Giriş

https://bitturk.com/ adresi üzerinden siteye hoş gelmeniz mümkün olacaktır. Siteye girmenizin akabinde hemen giriş yapmanız ya da hesap oluşturmanız için sağ tarafta kocaman bir alan bulunur. Bu kısımdan ise gereken yönergeleri takip ederek sisteme giriş yapabilir; yeni hesap oluşturabilir ve işlemlerinizi güvenli hale getirebilirsiniz.

Bittürk İletişim

Bittürk sistemine ulaşmak için 0850 346 94 89 numarasını arayabilirsiniz. Ayrıca gerekli görmeniz halinde https://bitturk.zendesk.com/hc/tr/requests/new adresi üzerinden talep oluşturmanız da mümkün olabilir. Yine Bittürk sisteminin sosyal medya hesaplarını da hem iletişim hem inceleme amaçlı ziyaret etmeniz de mümkündür.

https://twitter.com/bitturkcom

https://bitturk.com/blog/

https://www.facebook.com/bitturkcom/

https://www.instagram.com/bitturkcom/

https://www.linkedin.com/company/bitturk/

Bittürk Güvenilir Mi?

Kurulan Bittürk sistemi, ilk aşamalarında bazı noktalarda bulunan eksiklikler nedeni ile sorunlar oluşmuştur. Ancak daha sonrasında bu sorun ile açıkların kapatılması ve iyileştirilmesi sayesinde, ayrıca sunduğu cazip seçenekleri ile üyelerini artırmayı gün be gün başarmaya başlamıştır. Platform, optimizasyon sorunlarının üstesinden gelerek; her daim yatırımcılarının yanında olmak adına ise aktif olarak destek sağlayacak ekibi bulunuyor. Bu bakımdan, kripto para borsaları arasında işlem yapılabilecek güvende olduğunu söylemek mümkün olacaktır.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!