BTC / USD
ETH / USD
XRP / USD
LTC / USD
EOS / USD
BCH / USD
ADA / USD
XLM / USD
NEO / USD
XEM / USD
DASH / USD
USDT / USD
BNB / USD
QTUM / USD
XVG / USD
ONT / USD
ZEC / USD
STEEM / USD

Binance Tr Al Sat Nasıl Yapılır

0 29

Alım satım ya da herhangi bir işleme girmeden evvel öncelikle hesabınız yok ise sistem üzerine girerek hesap oluşturmanız gerekmektedir. Hesap oluşturmak için ise https://www.binance.com/tr adresini ziyaret ederek, “Kayıt Ol” kısmından üyelik için yönlendirmeleri takip etmeli ve gereken bilgileri girdikten sonra onay vererek üyeliğinizi aktif hale getirmelisiniz. Öncelikli olarak yapmanız gereken işlem bu olacaktır. Güvenliğinizi sağladıktan sonra, akabinde ise platform; bitcoin, altcoin ya da çeşitli para birimleri ile al sat ya da sakla gibi işlemler yapmanızı mümkün kılar.

Binance Tr al sat nasıl yapılır sorusunu incelemek için başlıklara davetlisiniz.

Binance Tr Sat Nasıl Yapılır

Binance Tr al sat nasıl yapılır itibari para ya da spot cüzdan olarak tanımlanan alanlardan bitcoin varlıklarınızı bularak; dilediğiniz para birimine çevirebilirsiniz. Bunun için dönüştür sistemini kullanırsınız. Bu kısımdan istediğiniz yerel para birimleri içerisinden tercih yaparsınız. Daha sonra yine aynı alana geri dönerek çekme tuşuna tıklayın ve bu varlıklarınızı dilediğiniz kredi kartı ya da banka kartlarınıza aktarıp çekim yapabilirsiniz.

Binance Tr Al Nasıl Yapılır

Binance Tr al sat nasıl yapılır sorusu için üyelik işlemi ardından ödeme yöntemi belirleyin. Arama çubuğuna Binance Tr yazarak satın alma ekranına girin. Bu kısımdan almak istediğiniz tutarı girerek “satın alma önizlemesi” kısmından ayrıntıları görün ve doğru ise onaylayın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.