Bitcoin Ve Ethereum Üzerinde Toparlanma Meydana Geldi Mi?

Bitcoin Ve Ethereum Üzerinde Toparlanma Meydana Geldi Mi
Bitcoin Ve Ethereum Üzerinde Toparlanma Meydana Geldi Mi
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin Ve Ethereum Üzerinde Toparlanma Meydana Geldi Mi; Bitcoinin ve aynı zamanda ise Ethereum üzerinde meyana gelen artışlar bazı soruları da beraberinde getirmeye başladı. Bu alanda sürekli olarak bir yorum ve analist açıklamaları gelse bile ne yazık ki henüz kesin ve net bir açıklama söz konusu değil. Öyle ki kripto paralarında da sürekli olarak artışları ve azalmaları da bu durumda oldukça bilindik olan hareketler olarak karşımıza çıkıyor. Bitcoinin 21,000 dolara yakın bir şekilde çıkış yapması ile birlikte gün içerisinde oldukça satıcılı bir şekilde işlem sağlandı.

Aynı zamanda ise buna ek olarak an itibari ile bazı kayıplar meydana gelerek yeniden 20,000 dolara doğru bir ilerleme kaydetmeye başladı. Günlük bir şekilde test edilmesine karşılık olarak da direnç alanında meydana  gelen bir devamlılık söz konusu olacak gibi. Bu konu hakkında ise orta vadeli olarak işlem sağlamakta olan hareketlerde ortalama bir direnç üzerinde hareketlenme meydana geldiği görülmeye başlıyor.

Hareketler Nasıl Seyredece ?

Alt bölgeler de ise aynı yoğunluk ve ilgi söz konusu oluyor. Bu alanda ise ortalama bir rakam olarak Btocinin 20,140 dolara yakın bir seviyede bulunması da ciddi bir destek konumunda bulunmasına neden oluyor. Bunun ile birlikte de bu değere ek bir şekilde artış söz konusu olduğu zamanda ise yatırımcılar tarafından bir geri çekilme söz konusu olabilir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!