Bitcoin Gökkuşağı Grafiği

Bitcoin Gökkuşağı Grafiği
Bitcoin Gökkuşağı Grafiği
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin gökkuşağı grafiği incelemesi ardından Bitcoin üzerinde 2025 yılında 100,000 dolara kadar bir artış gözlenecek gibi görünüyor. Bu değerlere göre ise fiyatların birikim belgesine girmesi ve aynı zamanda bu durumda ise Bitcoin artışında 2025 ocak ayına kadar neredeyse 106,000 doların üzerinde seyredecek gibi görünüyor.  Öyle ki bu fiyatlandırmanın maksimum balon bölgesine ulaşması ve buraya girmesi ile birlikte olumlu beklentiler yaşanacak gibi duruyor.

Bitcoin sahipleri ise bu yaşanacak olumlu gelişmeler ile 700,000 dolara yakın olan bir fiyat beklentilerine girecek gibi duruyor. Ancak Bitcoin gökkuşağı grafiği sadece beklentiler olarak olduğunu ve bu konuda herhangi bir bilimsel grafik olmadığını belirtmek gerekir. Gökkuşağı modeli ise Holger Rohm tarafından gelişmiş olan bir grafiktir. Bunun ile alakalı olarak ise pek çok kişi bu grafiğin coin doğuşu itibari ile birlikte Bitcoin incelemesinin en pozitif yolu olarak inceliyor.

Bitcoin Gökkuşağı Grafiği İle Beklentiler Başladı

Gökkuşağı grafiğine göre bitcoin artışları hızlı bir şekilde gerçekleşecek gibi görünüyor. Bu konu hakkında ise çok fazla kullanıcının beklentilerinde bir artış yaşanıyor. Öyle ki kripto para yatırımcı olarak işlem sağlayan Eric Wall ise bu gökkuşağı grafiğini Bitcoin stok akış modelinden daha başarılı bir grafik olduğunu belirtti. Well aynı zamanda bu konu hakkında açıklama yaparak bu modelin insanlar üzerinde olumlu etkileri olduğunu ve Bitcoinin aya gideceğini tahmin ettiğini duyurdu.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!