Bitcoin Üzerinde Artış Devam Edecek Mi

Bitcoin Üzerinde Artış Devam Edecek Mi
Bitcoin Üzerinde Artış Devam Edecek Mi
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin Üzerinde Artış Devam Edecek Mi?; Piyasada meydana gelen artışlar ve dünya piyasasının hızlı artışı kripto para piyasasına da hızlı bir şekilde yansıyor. Küresel ekonomilerde yaşanan problemlerden doğrudan etkilenen dolar ve altın değerlerine ek olarak kripto olarak en yaygın şekilde kullanılan bitcoinde doğrudan etkileniyor. Öyle ki bitcoin neredeyse günümüzde 20 bin doların üzerine çıkan bir artışa neden oluyor. Bitcoin belirli bir zamandır her ne kadar 20 bin doların altında seyretmiş olsa da bugün yeniden bir artış gözlemleniyor.

Bitcoin Artışının Nedeni Ne?

Altının ve doların hızlı bir şekilde yükseliş göstermesi aynı zamanda dünya ekonomilerinin de sürekli ve hızlı olarak bir artış göstermesine neden oluyor. Buna ek olarak ise Amerika Birleşik Devletleri borsasında ise oldukça zayıf olan ralli verileri gözlemlenmeye başladı. Hal böyle olunca da bu hareketlilik ile birlikte kripto para borsası da etkilenmiş oldu. Kripto paralar üzerinde en çok tercih edilen ve en çok işlem gören bara birimi Bitcoin olması ile birlikte bu durumdan ilk olarak etkilenen kripto para olarak karşımıza çıkıyor. Böyle ki bu bağlamda bitcoin üzerinde hızlı bir artış olarak ciddi bir toparlanma kaydedildi.

Sürekli bir artış ve düşüş seviyesi gözlemlenen bitcoin yeniden 20 bin doların üzerine çıkmaya başladı. Öyle ki son 1 hafta içerisinde bile yüzde 8’lik derece bir artış gözlemlenirken ileri ve doğru olan hareketleri sürekli olarak değişiklik gösterdiği gözlemleniyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!