Bitcoin Luganoda Aktif!

Bitcoin Luganoda Aktif
Bitcoin Luganoda Aktif
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin Luganoda Aktif; Bitcoin’in sanal bir ödeme yöntemi ve yatırım birimi olmasının dışında sosyal hayat ile çok daha iç içe bir hal almasının en temel denemelerinden biri İsviçre’de yapıldı!

İsviçre’nin Lugano kentinde yönetim biriminin de onay ile beraber Bitcoin Lugano’da bir ödeme yöntemi olarak kullanılmaya başlamıştır. Bu ödeme yöntemi olarak kullanılmasının yanı sıra sistemde sorun yaşamaksızın bağlantı adımlarını tamamlamak için tüm önlemler alınmış ve yasal alt yapı da hazırlanmıştır. Yasal alt yapının hazırlanmasının hemen sonrasında sistem ödeme yöntemi olarak kullanıma alınmıştır. Şuana kadar halkın benimseme oranının da oldukça yüksek olduğunun belirtilmesi gerekir.

Tek ödeme yöntemi değil bir alternatif ödeme yöntemi olarak koyulmuş olması sadece isteyen kişilerin Bitcoin üzerinden alım satım adımlarını tamamlamasına imkan vermektedir. Özellikle bir deneme seçeneği olduğu için düşük nüfusu ile de memnuniyet uyandıran bir yapıya sahip olduğunun ayrıca belirtilmesi gerekir. daha geniş kapsamlı merkezlerde kullanılması için finansal bağlamda ve ödeme iş birlikleri noktasında daha detaylı bir inceleme adımının yerine getirilmesi gerekir.

Halk Benimsiyor Mu?

Ödeme adımlarına ilişkin projenin etkinleşmesinin öncesinde gerekli olan bilgilerin halka verilmiş olması bir ödeme yöntemi olarak benimsenmesini daha kolay bir hale getirdiğini de eklemek gerekmektedir. Bu aşlamada halkın işleyişten şikayetçi olmadığı ve genelinin hızlı sistemi sayesinde en sık tercih edilen alternatiflerden biri olduğunu da belirtmek gerekmektedir. 2023 senesinde Bitcoin’i benimseyen işletme sayısının kentte 1000i geçeceği düşünülmektedir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!