Bitcoin Ağ Zorluğunda Rekor Yaşanıyor

Bitcoin Ağ Zorluğunda Rekor Yaşanıyor
Bitcoin Ağ Zorluğunda Rekor Yaşanıyor
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin Ağ Zorluğunda Rekor Yaşanıyor;  Bitcoin madenciliği üzerinde yaşanan zorluk yeni bir rekor kırdı. Öyle ki yaşanmış olan bu yeni rekor ile birlikte Hash oranında da bir rekor yaşandı. Bu bağlamda zorluk düzenlemeleri yapılarak bu düzenleme ile birlikte de yüzde 13,55 gibi bir artış söz konusu oldu. Düşmüş olan fiyatlar ise oldukça fazla baskı yaratırken zorluklar üzerinde ise bir artma meydana gelmesi devam ediyor.

Madenicilik zorluğu ise tüm zamanlarda neredeyse en yüksek seviyeye ulaşarak toplamda 35,61 trilyonu gördü. Bu konu hakkında ise yapılmış olan açıklama ise Mark Morton’dan geldi. Yapmış olduğu açıklamada ise madencilerin yeni bir makine kurmaları adına henüz yeterli bir kar marjının bulunmadığından bahsetti. Bu durum ise muhtemel olarak düşen makine fiyatları ile ilgili bir faydalanma söz konusu olduğunu belirtmiş oldu. Öyle ki bu konuda aynı zamanda bu zorluk ve hash oranlarında meydana gelen  artışların olumlu yönde olduğunu vurguladı. Bunun nedeninin ise Bitcoin ağının güvenliği açısından bir olumlu durum olduğu belirtildi.

Ağ Zorluğu Hakkında Yapılan Açıklamalar Olumlu Yönde

Bitcoin madenciliği şirketi olan  Scilling Dijital Mining Ceosu açıklamaları ile olumlu sonuçlar söz konusu olduğunu vurguladı. Bu açıklama ile birlikte de akıllarda daha zor olan bir bitcoin madenciliği ağı gelebileceği soruları doğmuş oldu. Bu ağ zorluklarının Bitcoin ağı güvenliği için olumlu olan bir süreç olduğu ise kullanıcıları daha bilinçli olmasını sağlayacak gibi görünüyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!