Bitbean Nedir? Piyasa Değeri

0 4

Bitbean nedir; Kripto borsasında işlem gören Bean Cash projesinin eski adıdır. Bean Cash derecelendirilebilir ve seri işlemleri gerçekleştirmek için oluşturulan sanal paradır. Proof of Bean ile çalışır, mekanizma işlemler ve sanal cüzdan kullanımı ile güvenilirlik sağlamaktadır. Piyasa değeri; Gün içinde sağaldığı havale kolaylığı ile oluşmuştur. İşlemler saniye sürmektedir. Kullanımı için sanal cüzdanlar gerekmektedir. 2015 yılı şubat ayında kripto para borsasına girmiştir. Blockchain teknolojisi temelinde olduğu için bir altcoin sayılmaktadır. Çatallanma uygulanmamıştır. Ve madencilik faaliyetleri başlamadan piyasa arzı yapılmamıştır. Amaç ödeme yöntemi olarak kabul görmesini sağlamaktadır.

Bitbean/ Bean Cash Özellikleri

  • Madencilik faaliyeti için Cryptocurrency kullanmaktadır.
  • 20 gb ile yeni bir blok boyutu.
  • Diğer kripto para birimleri gibi Blockchain değiştirmek için blok zincirini bölmeye çalışmaz.
  • Kendisine özgü bir koruma yöntemi geliştirmiştir. Pompalama önleme olan bu özellik stabil kalmasını sağlamaktadır.
  • Saniyelik işlemler gerçekleştirmektedir.

Bean Cash (BITB) Nereden Alır?

Bitbean nedir; BITB yatırımı yapmak isteyenler YoBit VEya StakeCube borsalarına ulaşmaları gerekmektedir. Bu platformlardan birinde sanal cüzdanlar ile işlem yapmalıdır. Piyasa değeri; 23 Kasım 2022 tarihli 3,208,716 TRY, işlem hacmi (24 saat için) 10,104,83 TRY, fiyat 0,000635 TRY, toplam arz 50,000,000,000 BITB, dolaşımda olan arz miktarı 5,056,000,000

BITB Madenciliği

Bean Cash madenciliği SHA-256 ASIC türündedir. Yatırımcıları bilgisayarlarının işlem gücü ile platform üzerinden pasif kazanç sağlayabilirler. Ayrıca bazı ülkelerde sözleşmeler ile mağaza ve e-ticaret siteleri için ödeme şeklidir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.