Battlecoin Nedir? Piyasa Değeri

0 2

Battlecoin Nedir; Bir kripto para birimidir. Ancak yapıla incelemede üç farklı Battlecoin ile karşılaşılmıştır. Bunlar: Battle Hero coin, battle pets coin ve battle infinity coin’ dir. Bunlardan sadece biri hakkında bilgi verilecektir.

Battlecoin Nedir; Battle İnfinity Coin son yıllarda geliştirilen NFT projelerinden sadece biridir. Online oynanan bir simülasyon oyun için geliştirilmiş para birimidir. IBAT ile simgelenir. Sanal bir lig oyunudur. Sanal lig oynanarak, kripto para birimleri değiştirilerek ve çeşitli şekillerde kazanılabilir. IBAT toplam arzı 10 milyardır.

Battlecoin Nasıl Alınır?

IBAT ön satışı yapılan kripto para birimidir. Bu yüzden alım işlemleri kripto para birimlerinden ayrılmaktadır. IBAT alımının aşamaları:

  • Sanal cüzdan oluşturma. Trust Wallet veya Metamask’ ında içinde bulunduğu BEP-20 tokenleri ile çalışabilen cüzdanlarda bir tanesi açılmalıdır.
  • Bir kripto para borsasından Binance coin almak gerekmektedir.
  • Daha sonrasında IBAT internet sitesinden ön satış başlat seçilir, cüzdan bağla seçilir ve adımlar tamamlanır.
  • Satın alınacak tutar yazılarak onaylama işleminden sonra IBAT al seçilir.

En son aşamada ise IBAT alındıktan sonra tokenin cüzdanda görülmesi için token adresi tanımlaması gerekmektedir. Bu işlem cüzdan ekranından gerçekleştirilir. Tokenleri içe aktar seçilip, IBAT adresi girilir ve token ekle seçilir. Böylece cüzdanda tokenler görüntülenmeye başlanır.

Battlecoin Güncel Verileri

Piyasa Değeri; 16 kasım 2022 tarihi: 0,046293 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ise  36.235.242 TRY. Bu tarihte IBAT değer kaybetmiştir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.