Biswap Coin Nedir? Biswap’ı Farklı Kılan Nedir?

Biswap Coin Nedir
Biswap Coin Nedir?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Biswap Coin Nedir?

Biswap Coin Nedir? Mayıs 2021’de kullanıma sunulan Biswap, Binance Smart Chain (BSC) üzerine kurulmuş bir DEX’tir. Merkezi olmayan borsalar, BEP-20 sözleşme belirteci takası, likidite madenciliği ve verim çiftçiliği gibi hizmetler sunar. Bu platform, BSC ağında 3 katmanlı öneri sistemine sahip tek merkezi olmayan borsadır. Platformun yerel kripto para birimi BSW’dir. Türkiye’nin önde gelen ve her geçen gün gücüne güç katan Kripto para borsası Dyorex hakkında merak edilenlere Dyorex Nedir yazısından detaylı ulaşabilirsiniz.

Token takas piyasasında lider olmayı hedefleyen borsa, DeFi alanına yenilik getirmeyi de amaçlıyor. Platform, ürünleri ve hizmetleri aracılığıyla DeFi’ye değer, eşitlik ve yenilik getirmeyi hedefliyor. Bu makaleyi yazarken, BSW genel kripto para birimleri listesinde 300. sırada yer alıyor. Borsa kısa süre önce Binance Labs’tan aldığı ilk yatırımla önemli bir dönüm noktasına ulaştı.

Biswap’ı Farklı Kılan Nedir?

Biswap Coin Nedir? Biswap, diğer merkezi olmayan borsalara kıyasla temel olarak düşük işlem ücretleri ile öne çıkıyor. Örneğin Biswap, Pancakeswap için %0,25 ve Mdex, Apeswap ve diğer BSC DEX’ler için %0,3 ile karşılaştırıldığında yalnızca %0,1 ücret talep ediyor. %0,05 likidite sağlayıcılarına ödül olarak iade edilecek ve %0,05 BSW tokenlerini yakmak için kullanılacaktır. Biswap ileride bu ücreti artırma ve takıma ödenek ekleme hakkını saklı tutar. Ancak, maaşları sektör ortalamasının altında tutmaya kararlıyız. Kullanıcılar işlem ücretlerini azaltabilir.

Biswap (BSW) Price Today, Value, Real-Time Charts & News

Bu, ticaret çiftinize bağlı olarak %0,1 takas ücretinin %90’ına kadar kazanabileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca havuza likidite sağlayabilir ve BSW çiftçiliği için ödüller kazanabilirsiniz. Biswap Coin Nedir?Biswap’in bir diğer önemli özelliği, kullanıcıların dört kripto para birimini kullanarak NFT satın alabilecekleri NFT Pazarı’dır: BNB, USDT, BUSD ve WBNB. Biswap Piyangosu, kullanıcıların katılarak “önemli BSW ödülleri” kazanabilecekleri bir piyangodur. Her kullanıcı, %80’i ödül havuzunda dağıtılacak olan sınırsız sayıda bilet satın alma şansına sahipttir. Biswap ayrıca NFT Launchpad, NFT Stake Pool, NFT Boost ve NFT Level Up’tan oluşan NFT Earn adlı kendi NFT’sine sahiptir. Kullanıcılar, “Robi NFT’ler” olarak bilinenleri satın alabilir ve kar için bahse girebilir veya artırabilir.

Biswap (BSW) Projesi ve Whitepaper

Biswap Coin Nedir? Biswap (BSW) projesinin teknik maddeleri incelendiğinde projenin amacına dikkat çekiliyor. Önerilen 3 sistem ve en düşük platform ücretleri ile piyasadaki ilk merkezi olmayan borsa platformu olma hedefimize ulaşmaya devam ediyoruz. İşlemleri kolaylaştırmak ve maliyetleri azaltmak için Binance Akıllı Zincir ağında BEP-20 token alışverişi için merkezi olmayan bir platform olarak ortaya çıktı.

Biswap Coin Nedir? Biswap projesinin yardımcı tokeni olan BSW, birçok fonksiyonel görevi ile dikkat çekiyor. Proje yol haritası ve teknik yazıları dikkate alındığında, üstün hızı ve çok daha düşük şebeke maliyeti, şebekenin ana hedefleri arasında sayılmaktadır. Bu alanda benzer platformlar var ama Biswap sadece token alışverişine izin vermiyor. Likidite havuzları, NFT’ler, farm’lar, IDO lansman panelleri ve sabit staking gibi çeşitli ürünler de ekosisteme eklendi. Ayrıca startup havuzu da bunlar arasında önemli bir araç olarak gösteriliyor.

Biswap (BSW) Kullanım Alanları Neler?

Biswap Coin Nedir? Biswap platformundaki birçok işlevsel ürün, BSW kullanımını gerektirebilir. BSW, token ticaretine ek olarak çeşitli avantajlardan yararlanma fırsatı sunar. Ayrıca BetFury için I-Gaming ve BSW’deki en popüler oyunları oynayabilirsiniz. BSW, Biswap Farms ve Launchpool işlemleri için de gereklidir. Genel bir yapıya sahiptir ve platformdaki tüm işlemler için kullanılabilir. Piyasaya yatırım yapmak için de kullanılabilir.

Biswap Token (BSW) Logo PNG Vector (SVG) Free Download

Biswap (BSW) Projesini Benzersiz Yapan Nedir?

Biswap Coin Nedir? Biswap projesinin en benzersiz özelliği işlem ücretlerinin düşük olmasıdır. Bu, diğer platformlara göre çok düşük işlem ücretleri sunması nedeniyle platformun en belirgin özelliğidir. Ayrıca birçok özelliği ile de rakiplerinden ayrılmaktadır. Alım satımı kolaylaştırmak için DeFi, NFT’ler ve diğer birçok önemli işlem türü için çözümler sunuyoruz. Project Biswap’in (BSW) benzersiz yönlerinden bazıları aşağıdaki gibi özetlenebilir.

  • NFT Launchpad, NFT Stake Pool, NFT Boost ve NFT Leveling gibi öğeleri içeren NFT Earn adlı benzersiz bir NFT2 vardır. Robi NFT’leri satın alarak kar edebilirsiniz.
  • Diğer blockchain projelerinin tokenlerini başlatmaları için IDO Launchpad desteği sağlayın.
  • Daha düşük işlem ücretleri.

Biswap (BSW) Coin’in Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir?

Biswap Coin Nedir? Biswap’in (BSW) artılarına ve eksilerine bakmadan proje hakkında net bilgi almak zor. Artıları eksilerine ağır basıyor ama her projede olduğu gibi risk taşıyan olumsuz yanlarından da bahsedebiliriz. Biswap platformunu avantajlı kılan en önemli unsur işlem ücretlerinin düşük olmasıdır. Üstelik birçok özelliğe sahip bir ürün sunması da onu herkes için uygun bir platform haline getiriyor. Biswap’in (BSW) avantajları ve dezavantajları şunlardır:

  • BSC borsaları arasında %0,1 ile en düşük işlem ücretini sunar.
  • Kaliteli ürün ve hizmetlerle DeFi inovasyonuna bağlılık.
  • Çapraz zincir desteği mevcuttur.
  • Diğer kullanıcıları davet eden kullanıcılar tarafından bir yönlendirme sistemi kapsamında çiftlik, gölet, takas ve piyango yönlendirme ücretleri sağlayın.
  • Piyasa riskleri ve diğer güçlü rakipler bizi dezavantajlı duruma düşürebilir.
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!