BTC / USD
ETH / USD
XRP / USD
LTC / USD
EOS / USD
BCH / USD
ADA / USD
XLM / USD
NEO / USD
XEM / USD
DASH / USD
USDT / USD
BNB / USD
QTUM / USD
XVG / USD
ONT / USD
ZEC / USD
STEEM / USD

Binance tr ile Binance Eşleştirme Sorunu

0 29

Binance tr ile Binance eşleştirme sorunu çözümleri hususunu ve bu eşleştirmenin ne gibi katkılar sağlayacağını öğrenmek için, doğru yerdesiniz. Konuyu uzatmadan sizi başlıklara teslim etmek gerekir. Öyle ise buyurun.

Binance Tr ile Binance Eşleştirme Ne İşe Yarar

Binance tr ile Binance eşleştirme sorunu çözümü anlatılmadan evvel bu eşleştirmenin ne gibi katkı sağlayacağına değinmekte yarar var. Binance dünya çapında kullanılır bir sistem olarak karşınıza çıkmaktadır. Bu sistemin bir de Türkiye ayağı oluşturularak, Türkiye üzerinde bulunan bankalar ve para birimi ile de işlem yapılmasına katkı sağlanıldı ve Binance Tr sistemi oluşturuldu. Dolayısı ile her iki sistemde de üyeliği bulunanlar, bir yerden yönetim isteğine düştü. Bu eşleştirme meselesi sayesinde;

  • Yapılacak olan herhangi borsalar arası işlemlerde ağ ücreti ödenmez.
  • Normalde yapacağınız işlemlerde cüzdan adresi istenecekken, eşleştirme durumunda bu adresleri girmeden; sadece tek tıklama işlemi ile doğrudan ve kolayca hesaplarınız arasında herhangi şekilde transfer durumu sağlanacaktır.

Binance tr ile Binance Eşleştirme Sorunu Çözümü

Binance tr ile Binance eşleştirme sorunu olması durumunda ise, her iki hesap bilgilerinde de, kullandığınız kimlik bilgilerinin aynı olduğundan emin olmalısınız. Aksi durumda eşleşme olsa dahi transfer işleminde sorun gelişebilir. Hala sıkıntı yaşamanız durumunda ise “canlı destek” sistemine bağlanarak kimlik bilgileri ile yüz doğrulama işlemlerine yönelmeniz gerekebilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.