BTC / USD
ETH / USD
XRP / USD
LTC / USD
EOS / USD
BCH / USD
ADA / USD
XLM / USD
NEO / USD
XEM / USD
DASH / USD
USDT / USD
BNB / USD
QTUM / USD
XVG / USD
ONT / USD
ZEC / USD
STEEM / USD

Binance Tr Banka Hesabı Tanımlama

0 124

Binance hesabından alım satım gibi işlemleri yapabilmek adına, sistem üzerinde anlaşması bulunan bankalar ile ilişiğinizin bulunması gerekecektir. Bu bankalar ve Binance Tr Banka Hesabı Tanımlama nasıl olur buyurun, incelemeye.

Binance Tr Banka Hesabı Tanımla

Binance üzerinden herhangi işlem için, platformun anlaşmalı bulunduğu bankalarında müşterisi olunması gerekecektir. Ya da herhangi bankadan EFT ile işlem gerçekleştirmeyi de mümkün kılarlar. Bu anlaşmalı bankaların Ziraat bankası, Akbank, Vakıf bank ve Fibabanka olduğunu söylemek mümkün olur.

  • Banka hesabı bulunması
  • Binance üyeliği

Sonrasında ise bu banka hesaplarının Binance Tr Banka Hesabı Tanımlama ile sisteme eklenmesi ve tanımlanması gerekecektir. Bu işlem adına, uygulamanıza girerek banka hesabınızı ve iban numaralarınızı ekleyerek onay vermeniz gerekir.

Binance Tr Banka Hesabı Neden Eklenir

Öncelikle app store ya da google play store uygulamalarından Binance Tr’yi yüklemelisiniz. Daha sonra sistem üzerinden üyelik bilgilerinizi kullanarak giriş yapın. Sonrasında bu alandan, her türlü işlemi kolayca yapmanız mümkün hale gelecektir.

Banka hesabı tanımlama sayesinde; kripto paralarınızı istediğiniz yerel para birimlerine “dönüştürme”, işlemi gerçekleştirerek “cüzdan” kısmından “çekme” butonuna tıklayarak; banka ya da kredi kartlarınıza aktarıp kullanmanızı mümkün kılar. Ayrıca dilediğiniz işlemi satın alma talebinde bulunarak; yine Binance Tr Banka Hesabı Tanımlama işlemi sayesinde dilediğiniz ürünün bedelini aktararak varlıklarınızı çoğaltmanız mümkündür.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.