BTC / USD
ETH / USD
XRP / USD
LTC / USD
EOS / USD
BCH / USD
ADA / USD
XLM / USD
NEO / USD
XEM / USD
DASH / USD
USDT / USD
BNB / USD
QTUM / USD
XVG / USD
ONT / USD
ZEC / USD
STEEM / USD

Binance Tr Eft Saatleri

0 34

Binance tr eft saatleri tamamen sistemin, anlaşmalı olduğu bankaların sistemine bağlı olarak değişmektedir denilebilir. Bu noktada hangi bankaların hangi saatlere kadar eft işlemi gerçekleştirdiğini bilmek, Binance tr eft saatleri nedir hususuna cevap olacaktır.

Binance Tr Eft ile Havale Süreleri

Binance tr eft saatleri ile süreleri hususunda kısa zamanlardan bahsetmek mümkün olur. Bu süreler Eft ve Havalenin gerçekleşmesi akabinde olan sürelerdir. Ki en fazla yaklaşık bir iki saat süren ve hesaba geçen bir durum olarak karşınıza çıkacaktır. Ayrıca Binance Eft işlemini hızlı yapmayı sağlayan Fast sistemine de geçmiştir. Bu husus değil önemli olan Eft saatleri olarak söylenebilir. Bu durum adına ise bir aşağı da belirtilecek noktalara dikkat etmek ve hangi bankaların çalışma sistemi nedir bilmek daha doğru olur.

Binance Tr Eft Saatleri

Bazı bankalar 7/24 çalışırken bazı bankalar sadece çalışma saatleri içerisinde eft ve havale işlemine izin verir. Şöyle ki;

  • 7/24 eft ve her tür işlemi yapabileceğiniz bankaların; Ziraat bankası, Akbank ve Vakıfbank olduğu söylenecektir.
  • Bunların dışında kalan diğer tüm bankalar ise Eft ve diğer işlemler için, hafta içi ve normal çalışma saatleri arasında iken (~ 09.00 – 17.00) işleme izin vermektedir.
  • Ücret hususu ise, bazı bankalar almazken bazıları eft ve havale işlemi için ek ücret talep edebilmektedir.
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.