Binance Tarafından Üniversitelere Blockhain Ve Kripto Etkinlikleri

Binance Tarafından Üniversitelere Blockhain Ve Kripto Etkinlikleri
Binance Tarafından Üniversitelere Blockhain Ve Kripto Etkinlikleri
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Binance Tarafından Üniversitelere Blockhain Ve Kripto Etkinlikleri; Binance üniversitelere başlatmış olduğu yeni bir iş birliği ile birlikte finansal okuryazarlığını daha yüksek seviyelere çıkartmak amacı ile yeni olan aktif bir etkinlik gerçekleştirdi. Gerçekleştirmiş olduğu bu etkinlik ile birlikte ise blockhain ve kripto para sektörüne ek olarak Binance ekosistemine dair yeni gelişmeler planladı. Dünya çapında olan ve önde gelen bir blok zinciri ekosistemi ve buna ek olarak blockhain alanında yeterli ve gerekli olan farkındalık arttırılması adına yapmış olduğu çalışmaları vurguladı. Aynı zamanda gerçekleştirilen etkinlik ile birlikte yeni para sektörleri, blockhain, NFT, Web3, kripto para sektörü ve aynı zamanda metaverse kavramları üzerinde duruldu. Üniversitelileri bu konular hakkında bilinçlendirdi. Finans üzerinde bir dijitalleşme sağlayacağını ve bu dijitalleşme avantajlarını açıkladı.

Binance Yeni Ekosistem İle Alakalı Gençleri Bilinçlendirme Çalışmaları

Binance ekosistemler ve gelişen dünya hakkında bilgiler verirken aynı zamanda piyasalar hakkında da bilgilendirme sağladı. Dünya genelinde çok yaygın kullanıma sahip olan blockhain ve kripto para dünyasını en ince detayları ile birlikte öğrencilere aktardı. Öyle ki bu konuda hakkında Türkiye üzerinde meydana gelebilecek etkileri, yeni plan ve projeler hakkında bilgi vermekten de çekinmedi. Binance bu güne kadar neredeyse her sektörde kullanıcılar vermiş olduğu destek ve imkanlar ile birlikte şirket hedefleri hakkında bilgilendirmeler ile aydınlatma sağladı.  Yapmış oldupu etkinliğe katılım oranı ise yaklaşık olarak 100 öğrenci katılım sağladı.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!