Binance Tarafından Elon Muska Kripto Desteği

Binance Tarafından Elon Muska Kripto Desteği
Binance Tarafından Elon Muska Kripto Desteği
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Binance Tarafından Elon Muska Kripto Desteği; Elon Musk tarafından twitterın satın alınması ardından Binance desteklerini esirgemedi. Bu alanda ise kripto para varlıkları hakkında yarımcı olmak amacı ile yeni bir ekip oluşturulması adına destek vereceğini açıkladı. Öyle ki bu açıklama ile birlikte de Binance ve Twitter arasında yeni bir şekilde işbirliği sağlanması sorusu akıllara geldi. Aynı zamanda ise Binance Elon Musk ile yapmış olduğu dostluk adına da 500 milyon dolar bir destek sağlamıştı. Bu alanda asla desteğini esirgemeyen Binance yeni bir işbirliği sağlayacak gibi görünüyor.

Binance Yeni Açıklamalar Yaptı!

Binance bir işbirliği açıklaması sırasında Kripto ve blokzincir alanlarında kullanım alanlarının daha geniş bir hale gelmesi için daha iyi bir sisteme geçeceğini belirtti. Bu alanda çeşitli çalışmalar ile birlikte de web3’ü bir araya getirmeye yönelik bir amaç güttüklerini belirtti. Bunlara ek olarak Binance en son yapmış olduğu açıklamada ise Elon Musk tarafından twitter satın alınması hakkında da ; Elon Musk Twitter’ı satın alması ile kendimi ve hesabımı daha güvende hissediyorum açılmasında bulundu.  Buna ek olarak da Binance sözcüsü bu beraberliğin daha büyük büyümeye neden olacağını ve daha gelişen bir platform olacağını belirterek ileriye yönelik olan ciddi adımların atıldığını açıkladı. Bu alanda ise Twitter ve kripto para varlık blockzincirler  alanında da bir destek ekip kurulmaya ve işlemler hızlı bir şekilde yürütülmeye başladı.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!