Bitcoin Fiyatları Son Zamanların En Yüksek Seviyesine Çıktı!

Bitcoin Fiyatları Son Zamanların En Yüksek Seviyesine Çıktı
Bitcoin Fiyatları Son Zamanların En Yüksek Seviyesine Çıktı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin Fiyatları Son Zamanların En Yüksek Seviyesine Çıktı; Bitcoin güçlü bir başlangıç yarak 21,000 dolara kadar hızlı bir yükseliş sağladı. Aynı zamanda ise elde edilen verilere göre de son altı hafta arasında neredeyse en yükse seviyelere kadar ulaşım sağladı. Bu alanda ise güçlü bir şekilde fiyat harekete göstermesine ek olarak 21,078 dolar üzerinde bir konsolide meydana gelmiş oldu.

Buna ek olarak da Wall Street haftayı ciddi bir yükseliş ile kapattı. Analistler tarafından yapılmış olan açıklamalar ile birlikte de aşağı ve yukarı yönde olacak şekilde potansiyel bir hedef meydana gelmesine yönelik bir grafik paylaşımı sağlandı. Bu açıklamaya ek olarak da farklı bir yatırımcı olan John Wick tarafından ise yapılan açıklamada doların riskli olan varlıklar üzerinde bir baskılama meydana geleceğini belirtmişti. Bu açıklamaya ek olarak da grafik üzerinde çizginin yukarılarına doğru bir hareket ile birlikte yeşil nokta meydana gelip gelmeyeceğini de bekleyerek göreceğiz diye ekledi.

Yatırımcılar Oldukça Hazırlıksız Yakalandı!

Bitcoinin bu denli hızlı yükselişi yatırımcılar tarafından şaşkınlığa neden oldu. Bunun nedeni ise analistlerin farklı görüşler belirtmesi ile birlikte Bitcoinin uzun bir süredir ilerleyişinin yatay yönlü olarak seyretmesi oldu. Aynı zamanda buna ek olarak Fed tarafından açıklanmış olan faiz oranları ile birlikte de bu artışlar daha ciddi bir şekilde etkileşim sağlayabilir. Bu bağlamda ise kimi analist bir çöküş meydana geleceğini söylerken çoğunluk ciddi bir artış olacak yönünde ilerliyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!